Батьки малюків знають, як важко буває відірвати дитину від цікавої гри й сконцентрувати її увагу на навчанні, хоч ідеться поки що лише про базові слова та поняття. Завдяки книгам із серії «Сторінки-цікавинки» від Видавничого дому «Школа», які легко купити в інтернет-магазині видавництва, у матусь і татусів з’явилась гарна можливість поєднати щоденні розваги з навчальним процесом. Зокрема дитяча книга Їду плаваю лечу познайомить малюків з основними різновидами наземного, водного, повітряного транспорту та з автомобілями спеціального призначення.

Як забезпечити ранній розвиток малечі

Українська розвивальна книга нарешті вийшла на світовий рівень: у серії «Сторінки-цікавинки» висока якість виконання поєднується із захопливим змістом та інтерактивним складником. Автором «Їду, плаваю, лечу» є Василь Федієнко — талановитий автор навчальної літератури, якого Україна знає також як дитячого письменника. Як фахівець своєї справи, він чудово орієнтується в темі гармонійного розвитку дитини, тому створив універсальну й детально продуману книгу, яка не просто розважить, а у веселій ігровій формі навчить малюка нового.

Багатофункціональна книга на картоні

Видавництво «Школа» дбає про якість своїх видань, що особливо важливо, коли йдеться про дитячі книжки. Адже саме література для малечі перечитується й гортається частіше за інші. Серією «Сторінки-цікавинки» охоче користуються діти різного віку. Читачі від 1-го року захоплено розглядають чудові кольорові ілюстрації Інни Черняк, розвивають дрібну моторику завдяки рухомим елементам. Доросліших хлопчиків і дівчаток дитяча книга Їду, плаваю, лечу познайомить з кольорами й допоможе навчитися читати завдяки невеличким віршикам і загадкам від Василя Федієнка.

Варто пам’ятати про основну функцію видання — познайомити малечу з найбільш розповсюдженими видами транспорту та спеціалізованої автомобільної техніки. На сторінках цієї картонної книги видавництва «Школа» читачі знайдуть зображення таких машин, як:

  • Самоскид, підйомний кран;
  • Трактор, комбайн;
  • Поливальна машина, бетономішалка;
  • Екскаватор, бульдозер;
  • Поліцейська машина, швидка допомога, пожежна машина;
  • Велосипед, мотоцикл;
  • Автобус, тролейбус, таксі;
  • Потяг;
  • Літак, вертоліт;
  • Корабель.

Оскільки книжка розрахована на тривале використання, ціна на неї повністю виправдана. Видання зроблене з цупкого картону і має закруглені сторінки, тож навіть найменші читачі зможуть досхочу і, що найважливіше, безпечно гортати яскраві картинки та бавитись рухомими елементами, паралельно дізнаючись нове.

Як замовити «Їду, плаваю, лечу» зі знижкою

Видавництво «Школа» прагне зробити гарні книги якомога доступнішими. На офіційному сайті видавця регулярно пропонуються акції, які дають можливість придбати цікаву й корисну літературу для дітей, підлітків і дорослих з оптимальним співвідношення ціни та якості видань зі знижками. А читачі, які зроблять замовлення на суму від 400 грн, отримають безкоштовну доставку по Україні!