Вхідні двері - візитна картка кожного будинку. Вони повинні виконувати безліч функцій, і, перш за все, бути міцними, оскільки вони повинні піддаватися впливу багатьох зовнішніх факторів, таких як вітер, дощ, сніг, град. На сайті компанії https://winmart.com.ua можна вибрати та купити вхідні металеві двері, які відповідають усім стандартам якості. Представляємо вам основні особливості, на які варто звернути особливу увагу при виборі вхідних дверей. Ця стаття повинна допомогти вам вибрати двері та познайомити вас з тим, що дійсно важливо.

1. Захист від крадіжки

З точки зору стійкості до злому можна класифікувати двері за шкалою від 1 до 6, і кожен клас відзначений символом Rc. Вхідні двері з класом Rc1 будуть дуже слабким захистом від злодіїв. Варто звертати увагу на двері не нижче класу Rc3 або Rc4, тому що вони вже забезпечують хороший захист від злому. Символ R6 зарезервований лише для дверей з найвищими параметрами в цьому діапазоні.

2. Звукопоглинання

Щільні двері забезпечують належне гасіння звуків, які можуть досягати внутрішнього простору вашого будинку. Однак, крім дверей, тут велике значення має використовуваний матеріал, тому що, наприклад, поліуретанова піна, вміщена у дверне полотно, безумовно заглушає звуки краще, ніж шар полістиролу, це очевидно. Коефіцієнт Rw вказує на звукоізоляцію двері. Якщо ви хочете, щоб ваші двері забезпечували спокій та комфорт, ви повинні шукати ті, у яких коефіцієнт Rw перевищує 30 дБ.

3. Теплоізоляція

Всі вхідні двері, представлені на ринку, мають питомі коефіцієнти теплопередачі. Чим нижче значення коефіцієнта, тим краще буде теплоізоляція ваших дверей. В середньому коефіцієнт теплопередачі повинен коливатися біля значення U=1,5 Вт/м2К. Для енергоефективних та пасивних будинків цей коефіцієнт повинен бути ще нижче й бути менш U=0,8 Вт/м2К. Ступінь теплоізоляції залежить від конструкції дверей та використовуваного ізоляційного матеріалу. Кращі двері з відмінним показником U не працюватимуть, якщо вони встановлені неправильно. Кваліфікований фахівець обов'язково зробить це так, як треба. Якщо ви цього не знаєте і, наприклад, не використовуєте відповідні ущільнення, призначені для зовнішніх дверей, або якщо ви не ізолюєте дверну коробку, це може стати великою проблемою.

Також слід пам'ятати, що вибір підходящої двері має велике значення. Якщо ви хочете купити міжкімнатні двері, варто скористатися пропозицією компанії
WINMART.