Одна з головних частинок успіху процесу нарощування – гарні здібності надійного спеціалісту, однак не треба забувати, що ідеальна краса, стійкість і довговічність неможливі з матеріалами та інструментами поганої якості.

Саме добре підібрані матеріали для нарощування вій стануть запорукою неперевершеного погляду. Наприклад, від якості клею буде залежати, чи виникне алергічна реакція, чи буде комфортно носити штучні вії, як довго вони протримаються і так далі.

Що потрібно для нарощування вій

Процедура нарощування досить копітка і вимагає певного досвіду і майстерності.

Дозволить заощадити час роботи лешмейкера правильна організація праці та грамотне зберігання робочих матеріалів. Потрібен окремий кейс, у якому всі продукти будуть зручно згруповані. Акуратне робоче місце свідчить про професійність майстра.

Як правило, майстри мають комплект матеріалів для нарощування вій, в список яких входять:

· патчі;

· знежирювач;

· праймер;

· пінцети;

· вії;

· клей.

· ремувер.

Для якісного результату недостатньо тільки майстерності лешмейкера. Велике значення має використання професійних матеріалів для нарощування вій. Серед різноманіття матеріалів важливо вибирати якісні продукти, перевірені досвідченими спеціалістами.

Особливості матеріалів та інструментів

У раніше поданому списку були вказані пристосування і матеріали, які в значній мірі спрощують роботу фахівця. Тепер слід ознайомитися зі способом застосування обов'язкових атрибутів лешмейкера.

Вибір штучних вій для нарощування вражає. У продажу можна знайти унікальні форми, кольори і товщину, підібравши все за бажаннями клієнта.

Пінцетом майстер безпосередньо працює з віями. Його форма підбирається з урахуванням зручності тримання в руці.

Клеєм або смолою закріплюють штучні вії або пучки. Тут важливі гармонійно підібраний відтінок і швидкість дії.

Дебондером знімаються вії. Його частіше називають ремувер, він має гелеву або рідку консистенцію.

Силіконова стрічка захищає нижні вії від попадання матеріалу або якихось пошкоджень.

Праймером (знежирювачем) видаляють косметику і піт. Так вії прослужать максимально довго і збережуть первинний стан.

В спеціальні чаші наливають клей або ремувер, а зубочистками або ватяними паличками розділяють вії під час процессу для більшої акуратності результату.

Всі потрібні матеріали та інструменти для гарного й надійного нарощування вій можна знайти в спеціальних магазинах та на інтернет-сторінках, які торгують професійними продуктами для спеціалістів, що турбуються, у першу чергу, про здоров’я та красу клієнта. Пропозиції вражаюче різноманітні, а ціни прийнятні для кожного покупця.