Будівельні роботи припускають використання спеціалізованої будівельної техніки. Вартість придбання техніки дуже часто перевищує бюджет інвестора або просто невигідна. Зокрема, це стосується компаній, у яких є базова техніка, але у них немає вузькоспеціалізованого обладнання, яке використовується рідше. У таких ситуаціях хорошим рішенням буде скористатися послугами оренди спецтехніки від компанії «СтрийКумБуд». Переходьте на сайт: https://www.skb.lviv.ua/, ознайомтеся з видами спецтехніки, умовами оренди і перевагами співпраці з компанією «СтрийКумБуд». Послугами оренди можуть скористатися будівельні компанії, промислові підприємства, а також і приватний замовник.

Послуги включають:

  • Послуги мініекскаватора, послуги гідромолота, ямобура.
  • Послуги екскаватора, послуги вивезення грунту, копання котлованів и ставків.
  • Оренду самохідних бетонних міксерів.

Все більше будівельних компаній відмовляються від придбання дорогої техніки на користь оренди. Це рішення має багато переваг.

Чому варто орендувати спецтехніку?

  • Оренда дозволяє знизити витрати, і це не єдині переваги цього рішення. Послуги компанії включають доставку техніки в вказане клієнтом місце і в оптимальний для нього час. Таким чином, вам не потрібно витрачати свій час і нести додаткові витрати, пов'язані з транспортуванням. Це також вирішує проблему зі зберіганням і обслуговуванням техніки. Орендуючи спец.технику ви можете розраховувати на сервіс та доглянуту техніку.
  • Оренда спеціалізованої техніки допоможе уникнути додаткових проблем, пов'язаних з отриманням необхідних документів та ліцензій, а також з реєстрацією устаткування. Тому це вигідніше, ніж купувати.
  • Вартість оренди мінімальна - це величезна економія грошей, які можна витратити на інші цілі. Зниження витрат на зберігання і відсутність витрат на технічне обслуговування.

Переваги компанії «СтрийКумБуд»:

1.      Великий вибір пропозиції техніки.

2.      Гнучка цінова політика.

3.      Привабливі умови оренди.

4.      Професійні консультації, сервісне обслуговування і послуги транспортування орендованого обладнання.

Оренда спецтехніки від компанії «СтрийКумБуд» - це найкращий спосіб реалізувати будь-які будівельні проекти. Забезпечте безперебійну роботу і орендуйте необхідну спец. техніку вже сьогодні! Зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, і ми будемо раді проконсультувати вас і відповісти на будь-які ваші питання. Запрошуємо до співробітництва.