Будь-який образ можна вдало підкреслити завдяки вміло підібраним аксесуарам. Браслети, кольє, сережки, ремені, сумки впливають на стиль людини, чудово розставляючи акценти, або підтримуючи певну кольорову гаму. Серед популярних жіночих аксесуарів одне із перших місць займає наручний годинник і не дарма. Адже він виконує не тільки декоративну функцію, а ще й має розвинений функціонал.

Але як правильно підібрати годинник в подарунок жінці? Пропонуємо декілька порад, які полегшать для вас муки вибору.

Рекомендація 1: мода і тенденції

Якщо об’єктом вашої уваги є жінка, яка йде в ногу з модою, вивчає тренди, слідкує за актуальністю, та зовнішній вигляд не байдужий для неї –– радимо звернути увагу на дизайнерські годинники. Вони мають незвичайний вигляд і здатні внести родзинку до будь-якого образу. Дизайнерські годинники притягують увагу оточуючих, тому жінка завжди буде в центрі подій.

Інтернет-магазин WATCH.UA пропонує великий вибір годинників на будь-який смак. Серед дизайнерських моделей можна знайти вироби компанії Gucci, Armani exchange, DKNY (Donna Karan New York) тощо. Замовити годинник можна на сайті https://watch.ua/.

Рекомендація 2: образ жінки

Щоб вдало підібрати годинник на подарунок треба звернути увагу на те, який стиль одягу переважає в гардеробі жінки. Якщо вона багато часу проводить в офісі з дрес-кодом, більш вдалим вибором буде класична модель годинника, або виріб з нотками елегантності. Якщо ви більш орієнтуєтесь на жінку, яка полюбляє спортивний стиль –– краще звернути увагу на відповідні моделі, бо є ризик, що класичний годинник буде покриватися пилом у її шафі.

Рекомендації 3: хобі та інтереси

Наявність хобі та інтересів впливає на вподобання стосовно зовнішнього вигляду годинника, та його функціональної наповненості. Якщо жінка займається плаванням, краще розглянути моделі з захистом від попадання води, а якщо бігом –– їй стане у пригоді крокомір, пульсометр та секундомір.

Додаткові опції впливають на ціну виробу. Чим більше функцій та характеристик має годинник, тим вище буде його вартість.

Рекомендація 4: подарунковий сертифікат

Якщо ви не впевнені в правильності вибору радимо скористатися можливістю iнтернет-магазина WATCH.UA і придбати подарунковий сертифікат. Мінімальна сума становить 300 гривень, а максимальна не має обмежень. Таким чином жінка обере годинник, який на 100% сподобається їй самій.