Запах ваших улюблених парфумів неспроста трактується як важливе доповнення до вбрання, яке вибирається кожен день або для більш святкових випадків. Зазвичай ви навіть несвідомо вибираєте аромати відповідно до ваших рис характеру, підкреслюючи ті, які є для вас найважливішими та складають вашу індивідуальність.

Як вибрати парфуми відповідно до вашої особистості?

Щоб вибрати парфуми на сайті https://dpukraine.com/ відповідно до вашої особистості, варто знати про свої домінуючі риси, коли ви використовуєте парфуми щодня або для особливих випадків. Існують види ароматів, які ідеально підкреслять особистість фатальної жінки, і тільки завдадуть головного болю професійній бізнес-леді. Так само інші парфуми чудово доповнять стиль і індивідуальність зрілої та свідомої людини, і не підійдуть молодим спортсменам.

Духи, які підходять для професіоналів

Жінки, які знаходять задоволення не тільки у сімейному, а й у професійному житті, не почуватимуться добре у хмарі важких, інтенсивних, східних запахів. Духи, які вони вибирають щодня, не повинні заважати навколишньому середовищу, викликаючи головний біль як у колег, так і у самих користувачів. Варто пам’ятати, що під час перебування в не дуже великих офісних кімнатах парфуми, які ви використовуєте, відчуваються більш інтенсивно.

Також з цієї причини бізнес-леді, яка щодня працює з іншими людьми в офісі, вибере більш гармонійні, класичні квіткові композиції, основними інгредієнтами яких будуть акорди троянди та ванілі, легкі аромати з додаванням бергамоту та кінзи. Вони мають свіжий характер, який ідеально підходить навіть у літні дні, коли будь-який інтенсивніший аромат здається більш відчутним. Серед відомих композицій, запропонованих світовими брендами для успішних жінок, ми рекомендуємо такі парфуми, як:

  • Lalique Perles з дубовим мохом, кашеміровим деревом, коренем ірису, пачулі, трояндою та перцем;
  • Chanel No. 19 з квітковими та зеленими акордами;
  • Bottega Veneta - квітковий аромат з пряними акцентами.

Освіжаючі аромати для спортсменок

Мода на активний спосіб життя не виключає використання духів, хоча спортсмен, який любить фізичні вправи та свіже повітря, неодмінно вибере трохи інший парфум, ніж офісний професіонал чи спокуслива фатальна жінка. Тому для жінок, в характері яких переважає активність - аромат фруктів або зелені ноти, є найбільш ефективними.