У пошуках незвичайного місця для проживання часто пропонуються послуги бутик-готелів. Що це за готелі? Чи мають вони щось спільне з класичними бутиками, де що-небудь продають, або назва таїть в собі інший сенс? У нашій статті ви дізнаєтеся все найголовніше і цікаве про сучасні бутик-готелі.

Забронювати номер у Gruner Lviv Boutique Hotel ви можете за посиланням https://grunerhotel.com/!

Що таке бутик-готель?

Бутік-готель (boutique hotel) - це невеликий готель з номерним фондом від 10 до 1000 номером відповідно. Його відмінна риса - унікальне дизайнерське оформлення кожного з номерів. Вперше такий формат готелю з'явився в 80-х роках XX століття в США і Великобританії. Тренд на подібні номери поступово з Лондона, Нью-Йорка і Сан-Франциско «перекочував» у європейські міста.

У перекладі з англійської мови «boutique» означає «невеликий дорогий магазин», а «boutique hotel» - невеликий готель з дорогим ремонтом і особливим сервісом.

Автором назви boutique hotel був Стівен Рубелла, який в 1984 році перетворив свій лондонський готель «Morgan» в справжній витвір мистецтва. Він найняв декількох дизайнерів, які оформили кожен номер в неповторному стилі.

Думка про те, щоб перетворити кожну кімнату на витвір мистецтва здавалася Рубеллу не просто оригінальною, а й комерційно успішною! Популярність такої концепції призвела до того, що багато власників готелів стали їх переобладнати. І, як не дивно, кількість бажаючих проживати в бутик-готелях різко зросла! А, відповідно, і прибуток готельєрів.

Чому люди вибирають бутик-готелі?

Гостям, яким доводиться часто подорожувати і селитися в готелях, часто набридає одноманітний інтер'єр типових готелів. У пошуках чогось незвичайного і стильного все більше людей зупиняються на бутик-готелях. Це дійсно гідна альтернатива готелям, які «штампуються» по готовим прикладам. У кожного бутик-готелю - своя індивідуальна концепція, яка втілює креативні та ексклюзивні ідеї!

Конкурентні переваги бутик-готелів

У бутик-готелів незвично все. Починаючи з місця дислокації, і закінчуючи вибором сантехніки і текстилю!

  • Ексклюзивний дизайн. До оформлення готелів в такому стилі залучаються, як правило, креативні дизайнери. Вони працюють не під копірку, а за принципом індивідуального оформлення кожного номера.
  • Тільки незвичайні ідеї. У бутик-готелі незвично все. Починаючи з місця дислокації, і закінчуючи вибором сантехніки і текстилю! Дуже часто такі готелі будують на місці колишніх заводів, фабрик, виробничих цехів.
  • Єдина стилістика. В такому готелі витримано в одному стилі все «від» і «до».