Металопластикові двері: чому українці віддають перевагу ПВХ-конструкціям?

Якісні вхідні двері — це не лише гарний елемент інтер'єру, насамперед це надійний захисник від шуму, пилу та холодного вуличного повітря. Тому треба відповідально підійти до вибору необхідної системи та постачальника. Якщо ви вирішили купити металопластикові двері, можете звернутися в компанію VIKNA.UA. Команда фахівців вже багато років виготовляє пластикові двері в Києві, використовуючи якісні та надійні профілі, склопакети, фурнітуру та комплектуючі відомих світових виробників. А завдяки гнучкій ціновій політиці компанії тут можна придбати двері металопластикові за найбільш привабливими цінами.

Особливості конструкції та різновиди

Двері з металопластикових профілів — дуже популярні в Україні, їх встановлюють у житлових та офісних приміщеннях, торгових центрах тощо. Їхня надійність, довговічність та інші експлуатаційні характеристики практично не поступаються металевим конструкціям. Для виготовлення дверей використовують профіль, посилений спеціальними армувальними вкладками. Вони комплектуються особливою фурнітурою, яка має спеціальні закрепи та пристрої проти зломів, а також специфічні петлі.

Виділяють три різновиди ПВХ-дверей:

  • Балконні. Ці конструкції з'єднуються з вікнами за допомогою H-з'єднувачів та складають балконний блок. Це найекономніший варіант.
  • Міжкімнатні. Під час виробництва використовують дверну профільну систему із замкнутою комплектацією (додатково до складу системи можуть входити доводчики та замки).
  • Вхідні. Виготовляються із профілю, посиленого потужним сталевим армуванням квадратного перерізу. Ці конструкції вважаються найбільш надійними та зломостійкими.

Характеристики та переваги пластикових дверей

Металопластикові двері: чому українці віддають перевагу ПВХ-конструкціям?

Хороші двері обов'язково повинні поєднувати у собі красу дизайну, надійність та безпеку. За міцністю пластик, безумовно, поступається таким матеріалам, як дерево або сталь, але установка на ПВХ-двері протизламних систем дає змогу їм набути великої популярності. Замовити пластикові двері варто за такі незаперечні переваги:

  • гарний та сучасний дизайн: двері виготовляються як білими, так і з ламінацією у будь-який колір або з імітацією натуральних матеріалів (за бажанням замовника);
  • відмінна тепло- та звукоізоляції: досягається завдяки 2- або 3-контурному ущільненню та замкнутому армуванню;
  • система замикання з посиленою стулкою та сталевими петлями;
  • вологостійкість: полотно не зазнає деформації під час контакту з водою;
  • нескладний догляд та обслуговування пластикових конструкцій.

Клієнти, які хочуть отримати справді надійні пластикові двері, можуть обирати вироби із протиударними склопакетами. Для цього використовується загартоване скло, яке здатне витримувати суттєво підвищені механічні навантаження.