Біла Церква – невеличке містечко в Київській області. Дістатися сюди зі столиці нескладно – на машині це займає не більше півтори години шляху. Недивно, що багато хто, відвідавши Київ, вирішує  з'їздити на екскурсію і в це місто.

Головною визначною пам'яткою Білої Церкви вважається місцевий дендропарк «Олександрія». Він досить відомий в нашій країні і навіть за її межами. Вважається, що він кращий в Європі. Існує дендропарк більше двохсот років і займає двісті гектарів площі. На його території 2,5 тисячі видів рослин (є навіть з Японії, Китаю і Південної Америки), а також 25 водойм. Недивно, що багато хто приїжджає в місто тільки заради того, щоб прогулятися по парку.

Зрозуміло, є в Білій Церкві і чимало інших визначних пам'яток – храми, собори, костел. Також варто побувати на Водяному млині. Хоча він зараз і не працює, збереглися будівлі і гребля. До того ж тут відкривається мальовничий вид на річку і церкву.

З пам'ятників особливо виділяється пам'ятник Загиблим байкерам. Знаходиться він на Київському шосе.

Щоб спокійно подивитися всі визначні пам'ятки міста, варто зупинитися тут на пару днів. Забронювати квартиру можна заздалегідь – на порталі doba.ua. Тут представлено досить багато пропозицій подобової оренди по місту. Можна підшукати для себе цілком комфортні апартаменти. Є навіть варіанти категорії «люкс» з ремонтом, новими меблями, функціональної технікою, Інтернетом, кабельним телебаченням і т.д. Багато квартир крім основного обладнання оснащуються дрібної електронікою – феном, праскою, різноманітними кухонними приладами і т.д.

Втім, навіть варіанти категорії «економ» вас не розчарують. Вони досить зручні і добре оснащені. У них можна чудово відпочити. Вас не буде турбувати персонал, як це нерідко відбувається в готелях.