Компанія Екта Сервіс вже понад 10 років надає послуги додаткового страхування та ремонту техніки. Її клієнтами стали вже 2,6 млн осіб. 

Головною місією компанії є розвиток усвідомленого страхування та відповідального споживання речей в Україні. Екта Сервіс працює для того, щоб люди зрозуміли, що набагато краще і вигідніше віддати техніку в ремонт, ніж викидати її на звалище. Адже так вони не лише економлять свої кошти, а й турбуються про екологію планети. 

“Кожного дня ми працюємо над покращенням старих продуктів та розвитком нових, щоб задовольнити потреби навіть найвибагливішого покупця. Нашим новим проєктом стало сучасне онлайн страхування нових і вживаних телефонів “Смарт-захист WOW online”. Зараз ми робимо акцент не лише на якість наших продуктів, але й на діджиталізацію, бо розуміємо, що у часи надшвидкого темпу життя найкращі послуги ті, які ми можемо оформити прямо з дому”, – розповідає керівник компанії Екта Сервіс.

За статистикою, пошкодження екрану смартфона є однією з найчастіших причин звернення у сервісні центри. Заміна екрана гаджета річ не дешева, а тому обійдеться власникам смартфонів від 2000 до 20 000 грн, залежно від моделі пристрою. Послуга страхування екрану вашого гаджета, є розумним та безпечним рішенням не лише для вашого телефону, але й для вашого гаманця.

Що ж це за послуга “Смарт-захист WOW online”?

Тепер ви можете застрахувати будь-який новий або вживаний смартфон з непошкодженим дисплеєм, і у разі поломки екрану страхова компанія вам його замінить протягом 48 год. 

Екран ремонтують у випадках механічного впливу, а також за наявності сколів та тріщин на склі дисплея, які порушують роботу екрану.

Якщо ремонт неможливий, або ж в сервісному центрі відсутні необхідні запчастини, компанія виплатить клієнту компенсацію в межах вартості сплаченої ним послуги.

Термін дії послуги – 12 місяців. За цей час клієнт може скористатися ремонтом один раз.

Послугу можна скасувати після закінчення терміну її дії, після ремонту гаджету або ж після звернення до служби підтримки.

Під'єднати “Смарт-захист WOW online” можна тільки до одного унікального номера телефону і на один унікальний номер пристрою (IMEI).

Чому послуга WOW смарт вигідна для клієнта?

З цією послугою у клієнта є:

 • можливість придбати захист екрану онлайн, щоб зекономити свій час і мінімізувати ризики зараження Covid-19;

 • опція оформлення захисту екрану по підписці, щоб не витрачати всі кошти одразу;

 • відчуття спокою і безпеки за дисплей свого гаджета навіть у найнеочікуваніших ситуаціях;

 • гарантія використання тільки оригінальних та сертифікованих запчастин при ремонті пристрою;

 • цілодобова підтримка та відстеження статусу ремонту в особистому кабінеті або через Viber-bot;

 • впевненість у тому, що ремонт виконується без посередників та переплат.

Як оформити послугу?

 1. Встановіть додаток TestMPartners.

 2. Пройдіть тест екрану, щоб перевірити його неушкодженість.

 3. Заповніть спеціальну реєстраційну форму.

 4. Отримайте пропозицію під’єднання послуги та оплати. Всього існують три тарифні плани, залежно від моделі смартфону програма запропонує вам той, який підходить найкраще.

 5. Оплатіть страхування екрану. 

 6. Готово! Ви підключили послугу.

Якщо екран телефона пошкоджено клієнт повинен звернутися в службу підтримки за номером 0 800 305 122 та оформити заявку на ремонт. Після цього можна відправити смартфон Новою Поштою, Justin чи Meest Express, або ж приїде кур’єр і забере пристрій в сервісний центр самостійно.

Спробуйте послугу сучасного страхування прямо зараз. Застрахуйте екран свого смартфону онлайн і зекономте на ремонті від 2000 до 20 000 грн.