Життя сучасної людини настільки динамічне, що уявити її без автомобіля складно. На сервісі OLX ви зможете купити Пасат Б5 або авто іншої марки, а величезний вибір дозволить зробити дійсно вигідне придбання. А зараз ми поговоримо про найпопулярніші автомобілі світу і чому більшість водіїв вибирають саме їх.

Найпопулярніші автобренди світу

Незважаючи на світову пандемію, ринок авто процвітає. Жителі всіх країн купують машини, адже вони давно вже стали не розкішшю, а засобом пересування. За підсумками року, що минає, найбільш продаваними марками автомобілів у світі стали:

  • Toyota;
  • Ford;
  • Honda;
  • Ram Pick-up;
  • Шевроле;
  • Volkswagen.

Найбільшою популярністю користуються автомобілі японського бренду ⎼ Toyota. 4 моделі цього автоконцерну потрапили в рейтинг ТОП-10 ⎼ Corolla, RAV4, Yaris, Camry. І саме Toyota Corolla з 2019 року очолює цей рейтинг. У цьому списку дві моделі Honda ⎼ CR-V і Civic, а також Ford F-Series, Ram Pick-up, Chevrolet Silverado, Volkswagen Tiguan.

Чому вибирають ці авто?

Секрети популярності вищезгаданих марок авто прості ⎼ вдале поєднання надійності, безпеки, комфорту та стилю. Також більшість цих авто ще й економічні і мають відмінне співвідношення ціна-якість.

Звичайно, далеко не всі українці можуть дозволити собі придбати нову машину, а точніше, як показує статистика, авто без пробігу купує менше ніж 7% автовласників України. Але вторинний ринок відкриває великі можливості. Вживаний автомобіль має доступну вартість, та й зниження ціни на нього не відбувається так швидко, як на первинному ринку.

Ви можете купити авто б/в та через півроку продати його за тією ж ціною. З новою машиною таке зробити не вийде: після виїзду з автосалону вона втрачає мінімум 10%. Але є один важливий нюанс ⎼ всі автомобілі б/в потребують ретельної юридичної та технічної перевірки.