Російські окупанти намагаються руйнувати та захоплювати телевізійні вежі, щоб не дати змогу людям отримувати актуальну інформацію. Навіть якщо мовлення національних каналів щезло, можна використати можливості мережі інтернет, тим більше, що існує достатня кількість сервісів та додатків, що не залишать українців без актуальних новин.

«Київстар ТБ» – просто і зручно

Сервіс інтерактивного телебачення «Київстар ТБ» безоплатно працює для всіх абонентів оператору Київстар. Тут можна 1+1 дивитися онлайн, а також інші українські канали, що транслюють всеукраїнський новинний марафон. Також завдяки «Київстар ТБ» можна переглянути велику кількість корисних роликів з порадами, як, наприклад, поводити себе під час обстрілів. Нещодавно наймолодші користувачі сервісу отримали безкоштовний доступ до цікавих аудіоказок.

Щоб отримати доступ до інформації від «Київстар ТБ» треба лише ввести свій номер телефону у додатку, абонентам послуги «Домашній Інтернет» необхідно ввести спочатку номер свого особового рахунку, потім пароль.

Радіо FM – обирайте, що бажаєте

Безкоштовний додаток для Android та iOS Радіо FM у прямому ефірі транслює більш ніж 180 радіостанцій. Серед переваг додатку слід назвати:

  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;

  • будильник із заздалегідь визначеною радіостанцією;

  • сигналізацію;

  • функцію автоматичного вимкнення.

Також завдяки Радіо FM можна налаштувати будь-яку частоту вручну, існує і можливість вибору станцій за поточним місцерозташуванням.

Радіо RMF Україна – корисне для біженців

Нещодавно RMF (польська радіостанція) на 98,6 FM запустила Радіо RMF Україна, воно призначається для українців, що перетинають кордон з Польщею. Тут транслюються поради щодо в’їзду до країни-сусідки, інформація про пошук роботи, медичні послуги та можливість отримання благодійної допомоги. Радіо RMF Україна не транслює рекламних оголошень, використовується как українська, так і англійська мови.

Інші телевізійні провайдери

Багато українських провайдерів дають можливість безоплатного перегляду таких популярних телевізійних каналів, як ICTV, 1+1, UA: Перший, BBC, УНІАН, Україна 24, Рада. Для перегляду користувачам не потрібно створювати обліковий запис, передплачувати жодну підписку також не потрібно. Крім цього деякі провайдери відкрили вільний доступ до дитячих фільмів, мультфільмів та аудіоказок.