Поруччя - це необхідна конструкція, що обмежує, яка застосовується, як з будь-якими сходами, так і на різних майданчиках. Вони обмежують пересування людей і захищають від падіння з висоти, а також допомагають комфортно пересуватися сходами, тримаючись за конструкцію.

Які перила найнадійніші та довговічніші?

Серед усіх матеріалів, які застосовуються для виготовлення перил, на особливу увагу заслуговують конструкції з нержавіючої сталі. Вони дорожчі, ніж багато аналогічних матеріалів, але при цьому мають безліч переваг, що роблять конструкції з нержавіючої сталі найпопулярнішими. Такі перила замовляють з різних причин:

1.       Простота догляду та довговічність. Поруччя з нержавіючої сталі можна легко вимити і відтерти від бруду, при цьому конструкції не схильні до корозії або інших негативних впливів.

2.       Такі матеріали не потребують додаткової обробки фарбами чи іншими хімічними речовинами.

3.       Сучасні виробничі технології дозволяють створювати перила з нержавіючої сталі будь-яких розмірів, форм і видів.

4.       Конструкції, в яких є елементи з нержавіючої сталі, відмінно поєднуються з іншими матеріалами: пластиком, склом і навіть деревом.

Де замовити поручні з нержавіючої сталі?

В Україні вже понад 15 років працює ТОВ «Моркун», яке виготовляє різні конструкції з нержавіючої сталі. У тому числі, перила. Тут співпрацюють з усіма клієнтами: будівельними компаніями, дизайнерськими агенціями, приватними замовниками тощо. Виготовлять перила будь-якого типу з нержавіючої сталі: для балкона, сходів, оглядового майданчика і так далі. Ви можете оформити замовлення на виробництво будь-яких перил за індивідуальним макетом.

Основними перевагами цієї компанії є такі моменти:

  • Індивідуальний підхід до кожного замовлення;
  • Робота лише на сучасному високотехнологічному обладнанні;
  • використання надійних матеріалів для виробництва своєї продукції;
  • Швидка доставка по всій Україні;
  • Гарне співвідношення ціни та якості продукції.

Виробництвом усіх металоконструкцій на підприємстві займаються кваліфіковані співробітники з великим досвідом роботи у цій справі. Вони запропонують поручні будь-яких форм, колірних відтінків, розмірів, які оптимально підійдуть для вашого замовлення. Облаштовуйте сходи або інші елементи будівель красиво, сучасно та надійно за допомогою відповідального та перевіреного партнера.