Більшість фермерів та власників виробництва м’ясної та молочної продукції знають, наскільки важливим є організація харчування свійський тварин. Закупівля готового комбікорму може бути не лише невигідною з фінансової точки зору. Купляючи харчування у третіх осіб, ви ще й не можете контролювати його склад та бути на 100% впевненими у якості продуктів.

Аби не покладатись на чесність виробників комбікорму, яка може коштувати здоров’я тварин, краще обладнати власний комбікормовий завод. Тим паче зробити це сьогодні не так складно.

Чи реально облаштувати власний комбікормовий завод

Якщо ви активно займаєтесь вирощуванням свійських тварин та виготовленням молочної або м’ясної продукції, власний комбікормовий завод може звучати як зайве навантаження, яке поглине ще більше часу і сил. Хоч насправді все навпаки. Сучасний підхід для облаштування таких станцій дозволяє повністю автоматизувати процес та отримати готове харчування, витративши мінімум зусиль.

Головне – обладнати все належним чином. На сайті https://siydobro.com/product/kombikormovi-zavodi-kupivlya-ta-vigotovle/ можна знайти усе необхідне обладнання від перевірених виробників. Якщо вперше займаєтесь створенням комбікормового заводу, краще проконсультуватись із спеціалістами та попередньо з’ясувати усі деталі:

  • обсяги виробництва комбікорму;
  • тип комбікорму;
  • місце розтушування заводу: площа та тип території тощо.

Переваги власного комбікормового заводу

Головною перевагою власного комбікормового заводу можна вважати впевненість в свіжості та якості харчування свійський тварин. Ви самостійно будете відстежувати, які інгредієнти додаються до корму, в якій пропорції та за якою рецептурою. Окрім того, ви зможете регулювати кількість вітамінних добавок, необхідних тваринам для нормального росту та розвитку.

Серед інших переваг власного комбікормового заводу:

  • простота облаштування, експлуатації та обслуговування – головне обрати місце розміщення обладнання та знайти якісних виробників;
  • мінімізація людського фактору – більшість процесів повністю автоматизовано;
  • можливість дистанційного контролю.

Ви також можете використовувати обладнання для виготовлення комбікорму на продаж. Але в такому разі потрібні більш потужна та габаритна техніка, а також збільшення кількості ємностей для зберігання інгредієнтів та готової продукції.