Косметичні олівці універсальні: вони підходять для очей, брів та губ. Часто дівчата використовують перші два, а про олівець для губ чомусь забувають або не знають, для чого він потрібний. У цій статті ми поговоримо про різновиди цього продукту та розберемося, які функції він виконує.

олівець для губ

Різновиди

За формою випуску олівці діляться на пластикові та дерев'яні. Перші вважаються зручнішими, тому що вони висуваються, не втрачають початкову форму, захищені від пошкоджень і, як правило, легше наносяться. Дерев'яний олівець для губ необхідно постійно підточувати. При цьому точилка повинна бути спеціально для косметичних олівців. Але їх плюс у тому, що на іншому кінці олівця часто знаходяться різні пензлі та щітки для розтушовування. Якщо з кольоровими олівцями для губ все більш-менш зрозуміло, варто розглянути ще такі види як: безбарвний, білий і бежевий. Навіщо вони потрібні? Не секрет, що за допомогою олівця для губ можна з легкістю перетворити тонкі губи на більш пухкі, надавши їм контур і насиченість. Так ось білий і бежевий олівець відмінно справляється, якщо потрібно візуально додати об'єму губам без зміни їхнього кольору. Для цього потрібно провести білу лінію, виходячи за природний контур, а потім акуратно розтушувати її. Зона навколо губ помітно висвітлюється, і за рахунок цього вони здаватимуться більшими. У свою чергу безбарвний олівець відмінно тримає рідкий блиск на губах, не дозволяючи йому розтікатися за контур. Також з його допомогою маскують дрібні зморшки навколо рота, а при тривалому використанні безбарвний олівець здатний добре живити і зволожувати шкіру губ.

Секрети підбору

Купити хороший олівець для губ можна в інтернет-магазин "Красива Я". Це не так складно, якщо знати деякі нюанси. Головна функція, яку виконує олівець для губ – це утримання помади в межах контуру. Для цього у його складі міститься віск. Якщо ви вибираєте олівець для цієї мети, орієнтуватися потрібно насамперед на тон помади і зупинити вибір на тому, який відповідає найбільше. Зазвичай для того, щоб підкреслити форму губ, використовують олівець на тон темніший за помаду. Структура олівця не повинна бути надто м'якою, щоб не давати помаді розтікатися, але при цьому не надто твердою, інакше зростає ризик травмувати ніжну шкіру губ. Також варто звернути увагу на товщину грифелю. Чим він товстіший, тим більше універсальний продукт. Крім промальовування контуру, його можна наносити як основу під помаду, продовжуючи її стійкість.