Якщо ви хочете купити хороші вхідні або міжкімнатні двері, слід враховувати багато факторів: ваші фінансові можливості, особисті уподобання, конструктивні особливості будинку, кліматичні умови у вашому регіоні.

Якщо ви зможете врахувати кілька основних вимог, зможете створити з вашої оселі не тільки фортецю, але й дозволити двері стати справжньою візитною карткою вашого житла. Основні вимоги: безпека, захист від холоду, зручність у користуванні.

Також важливою є ціна — якщо ви хочете купити двері високої якості, але ваш бюджет обмежений, найкраще рішення — знайти акційні двері. Розпродаж дозволить заощадити без втрати якості та стилю.

Інший важливий момент – матеріал. Різні матеріали мають свої переваги та недоліки, і ми тут говоримо про три основні типи вхідних дверей: дерев'яні, металеві та металопластикові.

Дерев'яні вхідні та міжкімнатні двері

Дерев'яні двері, виготовлені з натурального дерева за найновішими технологіями, займають лідируючі позиції на ринку. Їхні основні переваги:

  • у виробництві використовується лише екологічно чистий продукт;
  • мають високі звукоізоляційні та теплоізоляційні здібності;
  • Неповторний стиль за проектом покупця - справжня прикраса будівлі.

Якість і довговічність полотна залежать не тільки від технологічного процесу, а й від породи дерева, що використовується. Виробничий процес здійснюється на сучасному виробництві з дотриманням усіх технологій роботи з деревом, включаючи якісне шліфування та фарбування. Для вхідних дверей рекомендуються породи дерева: дуб, ясен, модрина, горіх. Термін виготовлення якісного продукту може тривати кілька місяців. В результаті ви отримуєте виріб, який прослужить десятиліття. Якщо вам потрібні двері міжкімнатні, розпродаж також стане приємним способом грамотно заощадити.

Варіанти масового ринку зазвичай не найкращі. Щоб отримати найкращі двері, необхідно замовити їх на виробничому майданчику за індивідуальним проектом. Вироби на замовлення пропонують вибір (дизайн, форма, вид обробки), а також гарантують якість кінцевого продукту. Усі готові вироби покриті лаком. Робиться це заради їхньої довговічності, щоб підкреслити неповторну текстуру деревини, а також для захисту від довкілля та деформації. У виробництві вхідних дверей використовуються лише найкращі породи дерева, оброблені антисептичними методами для захисту полотна від гниття.

Двері вхідні та міжкімнатні пропонуються в різних стилях (класика, модерн, більш розкішний стиль і т.д.) і з різними варіантами обробки:

  • стандартні прямокутні;

  • арочні двері;

  • з глухими стулками або шматочками скла;

  • з різьбленням і кадру.

Металеві та металопластикові двері

Багато покупців вибирають металеві та металопластикові вхідні двері, вважаючи їх більш міцними та надійними.

Чим товщі сталевий лист у металевих варіантах, тим міцнішими і жорсткішими будуть двері. Конструкція посилена металевими ребрами жорсткості зсередини. Поява льоду та інею на металевому листі – звичайна справа. Тому для захисту внутрішнього приміщення від холоду двері додатково утеплюють мінеральною ватою або іншим спеціальним матеріалом із низькою теплопровідністю.

Металопластикові двері мають гарний зовнішній вигляд, міцні, але не дуже міцні як вхідні двері. Головна їх перевага в тому, що вони не схильні до появи конденсату, як металеві. Конструкції зазвичай посилюють, впроваджуючи всередину металевий армуючий каркас. Це дозволяє оснастити полотно потужними петлями та надійними протизламними механізмами. Цей тип воріт дуже герметичний, має гарні звукоізоляційні та теплоізоляційні властивості, стійкий до зовнішніх впливів природи.

Броньовані захисні двері

Установка захисних дверей дозволяє створити міцнішу систему безпеки для житла, з численними комбінаціями замків і виготовлені з високоміцних матеріалів. Захисні двері проходять суворі випробування та перевершують стандартні вимоги до дверей. Він також має сталеву раму дверей, врізні замки склепінчастого типу, міцні петлі, міцні решітки та високоякісні замки для забезпечення надійного захисту від злому.

Підсумовуючи, можна сказати, що у кожного клієнта є свої специфічні потреби та бачення типу вхідних дверей, які він запитує. Однак у інтернет-магазині UA doors можна знайти рішення на будь-який смак.