Двигуном торгівлі часто називають рекламу. Проте, самому по собі рекламному тексту залучити велику цільову аудиторію не під силу. Майданчик-медіаносій, на якій необхідно розмістити це рекламне повідомлення, є не менш важливим. Будь-яку конструкцію медіаносій, замовлену в компанії Магик, можна використовувати в якості такого майданчика. За посиланням изготовление наружной рекламы Magic Group можна замовити об'ємні букви або рекламну стелу; світлодіодну або неонову вивіску; дахову установку або штендер; пілон або стелу; вивіску з композиту або лайтбокс; різноманітні адресні або офісні таблички.

Також досить яскравим і ефективним видом зовнішньої реклами вважаються вивіски з композиту. При виготовленні рекламних сучасних конструкцій (світлові лайтбокси, рекламні стели і т.д. на http://magicgroup.com.ua/laitboksy/) яскравий і несподіваний ефект може дати з'єднання на тлі композитних панелей різних світлодіодних або неонових елементів. І до цього дня в рекламній справі затребувана неонова реклама, яка є незмінним лідером з початку минулого століття серед рекламних конструкцій-медіаносіїв. Якісна світлопередача, використання світло-динамічного режиму пульсації, довговічність в експлуатації, необмежений колірний спектр і можливість створення виробів будь-якої складності - ось незмінні якості, що характеризують сучасну неонову рекламу.

Що стосується об'ємних літер, замовлених на http://magicgroup.com.ua/obemnyie-bukvyi/, то вони в застосуванні практично нічим не обмежені. У рекламних носіях літери можна визнати найбільш багатофункціональним і яскравим елементом. Як про найбільш дієвий рекламний носій говорити про об'ємні букви дозволяє наявність елементів підсвічування, різноманітність конфігурацій, розмірів і застосовуваних матеріалів. Дахова установка є досить об'ємним і великим рекламним носієм, який розташовується на краю даху будівлі. Дахова установка, що супроводжується зовнішнім підсвічуванням і складається зі світлових букв, являє собою ідеальний рекламний носій, в будь-який час доби / року привертає увагу аудиторії.