Якщо ви збираєтеся встановлювати у себе вдома у Києві чи у будь-якому іншому місті України наливну підлогу, тоді гарантовано варто використати для неї спеціальний якісний захисний двокомпонентний або однокомпонентний поліуретановий лак. Завдяки йому ви отримаєте більш довговічне у своїй експлуатації підлогове покриття, яке ще й відрізнятиметься дуже красивим зовнішнім виглядом. Поліуретановий лак потрібен саме для того аби забезпечити не лише довговічний, але й перш за все надійний захист оскільки поверхня підлоги з поверхнею бетонних споруд завжди піддаються різноманітним випробуванням на предмет зносостійкості та міцності.

Лак на поліуретановій основі замовлений безпосередньо від виробника – чудове рішення оскільки він без проблемно буде наноситися на різноманітні типи поверхонь, швидко висихатиме та буде бездоганно міцним, утворюючи по завершенню свого повного застигання дуже міцну плівку, яка є стійкою до різноманітних зовнішніх пошкоджень.

Розповсюджені види лаків для підлоги на поліуретановій основі

Поліуретановий лак – сучасний матеріал та гарне фінішне покриття, котре вирізняється за своїм хімічним складом. Обираючи такий лак, варто пам’ятати, що саме від хімічного складу залежатимуть подальші експлуатаційні властивості, що їх необхідно отримати від того чи іншого захисного покриття. Спеціалісти розділяють лак на поліуретановій основі на наступні різновиди:

  • Однокомпонентний на водній основі. Простіший у використанні. Можливо одразу наносити на покриття оскільки реалізується такий лак в уже готовому до використання вигляді.
  • Двокомпонентний лак. Фінішне покриття, що реалізується у вигляді таких складників як основа та затверджувач, котрі перед використанням ретельно перемішують. Більш стійкий до стирання на відміну від свого однокомпонентного аналога. Оскільки такий лак має відмінні технічні з експлуатаційними характеристиками, його можливо та треба використовувати у якості відмінного фінішного оздоблення тих поверхонь, котрі будуть в кінцевому результаті піддаватися інтенсивним навантаженням механічного плану.

Відповідно до сфер застосування поліуретанові лаки класифікують на яхтні, для бетону з металом, наливної підлоги, для паркету та меблів або універсальні лаки. Для того аби приємною ціною придбати такий якісний та оригінальний лак для підлоги у Києві та зі швидкою доставкою у будь-яке інше місто України, завітайте до каталогу інтернет-магазину «Сам Майстер».

Контактна інформація:

Адреса: Київ, вул. Юрія Іллєнка (вулиця Мельникова) 2\10

№ тел.: 067 466 52 36

Електронна пошта: [email protected]