Для власників будівель, архітекторів, будівельників, підрядників, а також для підприємців важливо знати основи будівництва та поняття про проектування будівель, споруд та будь-яких об'єктів, які будуть здані в експлуатацію. У робочому процесі має значення призначення споруди. Це може бути житловий комплекс, промислові цехи чи приватні володіння для проживання. У будь-якому випадку перед початком будівництва важливо розробити проект.

Компанія ТОВ «Будівельна індустрія кантріінвестбуд» виконує проектування будівель та споруд в Києві:

  • будь-яких будівель (житлових, промислових, громадських, виробничих, адміністративних, цивільних, швидкомонтованих, малоповерхових та висотних багатоповерхових);
  • інженерних систем (вентиляції та кондиціювання, електропостачання, водопостачання та каналізації, освітлення, опалення).
  • промислових споруд (заводи, транспортно-складські об'єкти, цехи, лабораторії, конструкторські бюро, енергетичні та санітарно-технічні об'єкти, очисні споруди);
  • фасадів;
  • основ та фундаментів;
  • покрівлі;
  • теплового захисту;
  • блискавкозахисту;
  • об'єктів реконструкції та капітального ремонту.

комплексне проектування будівель та споруд в Києві

ОСНОВНІ ЕТАПИ ПРОЕКТУВАННЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Складання ескізу

На початковому етапі проектування будівлі наші спеціалісти розробляють ескізну конструктивну форму. Визначається доцільність складу різних приміщень, їх розмірів та розташування. Також фахівці із проектування будівель формують стильові особливості споруди.

Складання проекту

На основі складеного ескізного проекту складаються докладні схеми, вибираються матеріали, способи монтажу та типи з'єднань. Наші фахівці з проектування будівель та споруд в Україні ставлять перед собою важливе завдання щодо оптимізації будівництва – за мінімальної вартості матеріалів досягти максимальних експлуатаційних характеристик. Архітектурний проект, генеральний план, різні схеми та креслення узгоджуються у державних органах.

Розробка проектної документації

Щоб усі будівельні та монтажні роботи в Києві були виконані коректно, важливо підготувати деталізовані креслення з усіх розділів проекту. Під час проектування споруд розробляються розрізи, плани, аксонометричні схеми, фасади тощо. Враховується специфікація устаткування, виробів і матеріалів, і навіть складається кошторисна документація по розділам.

Проекти для комфортного життя, компанія ТОВ Будівельна індустрія кантріінвестбуд

Наша компанія "Будівельна індустрія кантріінвестбуд" має багаторічний досвід, достатню кваліфікацію та всі необхідні ліцензії для проведення такої діяльності. Перед початком заходів фахівці «Будівельна індустрія кантріінвестбуд» аналізують усі аспекти, що впливають на зведення об'єктів (умови місцевості, топографічні дані, економічні фактори тощо). Це дозволяє нам вибрати оптимальні варіанти для конкретної споруди, які допоможуть уникнути зайвих фінансових витрат та серйозних помилок.