Поїздки в європейські країни все частіше цікавлять жителів України. Всього за добу можна дістатися Німеччини. Найчастіше для таких подорожей вибирається залізничний транспорт або автобус. Маршрут Київ Мюнхен автобус долає приблизно за добу, потяг витрачає десь стільки ж часу. Якому ж з видів транспорту надати перевагу? Щоб відповісти на це питання, треба дізнатися переваги та недоліки кожного з типів транспорту.

Переваги та недоліки автобусів

Подорожуючи автобусом, можна всього за пару днів побачити кілька країн, через які проходить маршрут. До того ж дорога буде досить цікавою, адже рейс проходить через міста та села, часто робить зупинки.

Замовити білети на подорож можна на сайті klr.com.ua. Покупцям доступне сортування пропозицій за часом відправлення, тривалістю маршруту, перевізником. Крім того, завжди можна вибрати місця в салоні.

Це далеко не повний список переваг подорожей автобусом. Окремо варто виділити:

  • неймовірний комфорт – зручні крісла, кондиціонер, безплатний Wi-Fi;
  • можливість знайомитися з іншими пасажирами;
  • цікавий маршрут;
  • часті зупинки для поповнення запасів продуктів та багато іншого.

Недолік лише один – постійно доводиться сидіти, що не завжди зручно. Водночас сучасні моделі все більш підходять для тривалих поїздок: комфортні крісла розкладаються майже до лежачого положення, а в салоні з’являється все більше зручностей.

Чому вибирають залізницю

Потяг слідує менш цікавим маршрутом, рідше заїжджає в міста. Крім того, зазвичай в закордонному напрямку потяги слідують не частіше одного разу на добу, що не дуже зручно. Головна перевага – можливість їхати в купе та повноцінно спати. Також є вагон-ресторан, де можна спробувати домашню кухню. Хоча більшість пасажирів, що їдуть кілька днів, беруть продукти з собою.

Таким чином, потяг краще вибрати в тому випадку, якщо подорож триває не менше 3-4 діб. Якщо ж доводиться їхати всього 1-2 доби чи менше, то набагато зручніше подорожувати сучасним автобусом.