Без реєстрації на сайті закладу гостям доступний лише демонстраційний режим для ознайомлення з функціоналом ресурсу. Здійснивши в паріматч вхід https://buddy1.bet/uk/login, потрібно вибрати версію. Доступ до фінансових операцій відкривається лише після реєстрації. До них же належать і участь у турнірах, акціях, отримання бонусів – для всього цього потрібно виконати у парі матч вход та створити особистий кабінет.

Щоб авторизувати обліковий запис, потрібно зайти на офіційний ресурс, також він може скористатися робочим дзеркалом. На головній сторінці є спеціальна кнопка для охочих увійти - залишається дотримуватися інструкцій, щоб зареєструватися. Якщо обліковий запис вже створено, потрібно лише ввести логін із паролем, вказаним під час реєстрації. Виконати у parimatch вхід не складно – під силу навіть новачкам за допомогою підказок. Будь-коли прийде на допомогу оператор служби техпідтримки.

Що потрібно зробити, щоб увійти в Паріматч

Творці ресурсу все добре прорахували, щоб представити користувачам зручний інтерфейс. У ньому легко орієнтуватися навіть новачкам, які вперше опинилися на ресурсі. У parimatch.ua логін займає лише кілька секунд (якщо під рукою дані для авторизації). Логін з паролем передавати не слід нікому - від цього залежить особиста безпека та збереження коштів на рахунку.

Немає необхідності завантажувати додатково програмне забезпечення. Щоб здійснити в parimatch.ua вхід мобільна версія дає всі можливості:

  • відкривається браузер;

  • вбивається адреса програми у пошуковому рядку;

  • проводиться авторизація.

Розробляли офіційну версію з урахуванням адаптивного режиму, тому вона сама здатна підлаштуватися та коректно працювати на пристрої з будь-якою операційною системою та розміром екрану. Після того, як у вхід на parimatch.com виконаний, гості можуть почуватися в повній безпеці на інтернет-майданчику, оскільки їх персональні дані максимально захищені. Політика конфіденційності виконується суворо.

Хто може залогінитися Паріматч

Кожен бажаючий, який досяг 21-річного віку, цілком може зареєструватися на сайті і робити ставки, виконавши в парі матч. Програма не займає багато місця ні на ПК, ні на гаджеті та інший софт працює все також коректно. Тільки перед тим, як завантажити програму на андроїд, необхідно надавати дозвіл в налаштуваннях встановлювати файли зі сторонніх джерел. Тоді вхід у паріматч станеться швидше.

Для реєстрації користувач зазвичай вказує такі дані:

  • логін із паролем;

  • мобільний телефон;

  • електронна адреса;

  • валюту рахунку.

ПЗ закладу гранично безпечний. Тому вхід в паріматч  можна виконувати, ні про що не турбуючись. У разі виникнення труднощів при створенні особистого кабінету завжди можна звертатися за допомогою в техпідтримку. Вона працює цілодобово та на запитання клієнтів відповідають моментально.

Особистий кабінет Паріматч

Якщо виникла потреба виконати вхід на parimatch.com, потрапити в особистий кабінет, тоді потрібно відкрити дзеркало чи офіційний сайт та натиснути на кнопку parimatch вхід. Потім у формі, що відкрилася, вказують свої логін з паролем. Щоб легше запам'ятовувалося, можна як логін ввести електронну пошту. Але кожен діє за ситуацією.

Коли переходиш на сайт з телефону або планшета або комп'ютера, у верхній частині екрана з'являється спеціальна кнопка. Після натискання на неї вводять дані та переходять на головну сторінку. Особистий кабінет створений для керування своїми фінансами. У ньому користувачі змінюють дані, вигадують новий пароль, поповнюють депозит або виводять кошти у разі настання виграшу.