Зарубіжних нейрохірургів і неврологів, особливо німецьких фахівців жителі Білої Церкви вважають найкращими. Тому до них вважають за краще звернутися, щоб отримати якісне лікування патології спінальних дисків, дитячого церебрального паралічу, пухлини мозку, паралічів сідничного або лицьового нервів та інших нейрохірургічних і неврологічних захворювань. Всі потенційні пацієнти за допомогою West Medical можуть підібрати найкращих фахівців-онкологів і відправитися на лікування до Німеччини в найкращу клініку, щоб вилікувати рак грудей, пройшовши цикл професійних безболісних діагностичних процедур і максимально дієвих реабілітаційних заходів, а також оперативное лечение в Германии.

Серед жителів Білої Церкви в медичних клініках Німеччини незмінно величезним попитом користується ряд лікувальних і діагностичних напрямків. В останні роки надзвичайно затребувана послуга Check - Up, яка дозволяє за допомогою спеціалізованих і загальних обстежень пацієнтів розпізнати захворювання на самому ранньому етапі його розвитку. Народ сюди їде, щоб вилікувати багато хвороб без оперативного втручання. Також рак можно вылечить в Германии. Особливо успішно лікується онкологія в Німеччині і пухлини головного мозку з подальшим проходженням реабілітаційного курсу, що дозволяє в найкоротші терміни повернутися до повноцінного життя хворому. Розроблено спеціальні методики для лікування хворих на дитячий церебральний параліч, які сприяють максимальному і якомога швидшому відновленню рухових і неврологічних функцій.

При лікуванні атеросклерозу коронарних судин, який прийнято називати «хворобою століття», успішно застосовуються найсучасніші методики інтервенційної кардіології, включаючи інноваційні методи стентування і шунтування. Тут, в Німеччині, досвідчені кардіохірурги, які спеціалізуються на інтервенційної кардіології, допоможуть вирішити проблеми з кровообігом серця, вилікувати аритмію, запобігти розвитку інфаркту. Сьогодні медичні послуги в Німеччині і т.зв. медичний туризм невпинно розширюються і динамічно розвиваються.