Електромобілі вже давно й успішно встигли залишити категорію техно-екзотики та змогли дуже органічно влитися у загальний дорожній трафік не лише на дорогах України, а й усього світу. Найкращим підтвердженням цього є загальна статистика продажу легкових автомобілів, в якій досить багато електрокарів знаходяться на дуже високих позиціях. Якщо ви теж давно хотіли стати власником сучасного та надійного, стильного та доступного за ціною електромобіля, у вас гарантовано все вийде. Для цього лише відвідайте сайт https://chi-new-energy.com.ua.

Це інтернет-сайт відомого в Україні автосалону електромобілів CHI New Energy, де представлений широкий каталог різноманітних сучасних електромобілів на будь-який смак і фінансові можливості.

Чому саме варто обрати CHI New Energy?

На це є певний перелік вагомих причин. Насамперед хочемо зазначити, що в CHI New Energy - найкращий асортиментний ряд електромобілів за демократичними цінами українського ринку. Компанія у сфері продажу електромобілів успішно працює з 2017-го року. Для своїх клієнтів та їхнього задоволення співпрацею з CHI New Energy, тут завжди готові запропонувати:

  • високий рівень якісного сервісу;
  • індивідуальний підхід до клієнтів;
  • вичерпні відповіді на питання та грамотні консультації;
  • вигідні умови співпраці;
  • ну і звісно широкий спектр різноманітних сучасних рішень.

У компанії працює штат кваліфікованих і професійних спеціалістів, які максимально віддаються роботі. Професійні менеджери автосалону завжди готові вислухати побажання кожного замовника і зробити все від нього залежне для того, щоб розшукати для покупців найкращі з пропозицій, які тільки є на ринках США, Китаю та Європи.

Завдяки цій співпраці кожен охочий зможе розраховувати на швидку та безпечну купівлю електромобіля з обов'язковою завчасною перевіркою історії автівки та її технічного стану і при цьому за демократичною вартістю. CHI New Energy - відома в Україні компанія, яка своїм клієнтам пропонує найкращий на сьогодні вибір електрокарів майбутнього, причому як у наявності, так і під замовлення.

CHI New Energy - провідний постачальник екологічно чистих автотранспортних засобів і професіонал з обслуговування цих машин. В онлайн каталозі компанії є надзвичайно широкий вибір електромобілів від низки найвідоміших брендів світу. Зокрема зараз ми говоримо про можливість придбати тут електромобілі від наступних брендів:

  • Mercedes, Audi, Volkswagen, BMW;
  • Toyota, Lexus, Mazda, Honda, Nissan, Hyundai;
  • BYD, SAIC, Zeekr;
  • Volvo, Peugeot, Iveco, Chevrolet та інші.

Автосалон електромобілів CHI New Energy

Основна мета компанії полягає в наданні клієнтам не лише комфортабельних транспортних засобів для пересування, а й насамперед у зміні ставлення клієнтів щодо керування автомобілями. Кожен з електромобілів, який можна замовити, гарантує отримання комфорту, високої продуктивності та відповідно збереження довкілля, вірніше їх внесок у збереження довкілля.

Для того щоб у вас була можливість вже сьогодні або найближчим часом обрати для себе один з електромобілів, запрошуємо відвідати автосалон CHI New Energy. Якщо у вас є запитання до провідних спеціалістів компанії, завітайте на chi-new-energy.com.ua та скористайтеся доступною контактною інформацією.