Власними інноваційними напрацюваннями своїх потенційних споживачів хочеться вразити будь-якому виробнику хорошої спортивної екіпіровки, роблячи кеди і спортивні кросівки з більш досконалих і технологічних матеріалів, які здатні при пошитті забезпечити оптимальні результати. І виняток собою не представляє відомий у всьому світі бренд Nike, що виробляє спортивні товари та екіпіровку, намагаючись при цьому постійно перебувати в центрі модних тенденцій і розробок. У цьому можна особисто упевнитися, якщо ви ознайомитеся з асортиментом брендового спортивного взуття в магазині beshop.com.ua і вирішите купити кросівки air max киев у Білій Церкві.

Проміжну підошву можна зарахувати до одних з найважливіших складових частин, які формують будь-яке якісне спортивне взуття, оскільки саме цьому взуттєвому елементу належить піклуватися про пом'якшення всіх перевантажень і ударів, амортизації підошви, а також про стійкість стопи. Різний матеріал може застосовуватися сьогодні при виготовленні проміжної підошви. Серед інших можна згадати найлегшу піну - филон (гранульована будова дозволяє виготовляти підошви будь-якої конфігурації), що володіє чудовими амортизаційними характеристиками; самий твердий і щільний матеріал - поліуретан, який відрізняється підвищеною міцністю; суміш філайт (гума + филон), яка є вдалим поєднанням перерахованих вище матеріалів.

Останній матеріал застосовується найчастіше при виробництві листкових підошов разом з підметками. Це дозволяє домогтися збільшення максимальної еластичності кросівок при загальному зниженні їхньої ваги. Що стосується всієї підошви, то цю частину в будь-якому спортивному взутті можна назвати першим рівнем амортизації, покликаним забезпечити надійне зчеплення з будь-яким типом поверхні. Адаптуватися підошвам не тільки до всіляких покриттів, але і до навантажень, які спортсмени відчувають під час тренувань в певних спортивних видах, дозволяє велика варіативність протекторних малюнків.