Лотерея — доступний, поширений спосіб розважитись, отримати гроші, інший приз. Учасники зазнають успіху за невелику плату. При покупці виграшного квитка стають володарями великої винагороди. Запуск лотереї - тривалий процес, що вимагає підготовки, вивчення аспектів сфери. При правильному підході до роботи отримання доходу стає реальністю у найближчій перспективі.

Процес створення лотереї

Для запуску справи, привернення до лотереї уваги лояльної аудиторії розробіть бізнес-план. Як у режимі онлайн можна поповнити квитум і робити ставки в казино, так і за правильного підходу вдасться розкрутити нову справу. Для новачків є низка порад:

 • Формат лотереї. Пропишіть розміри, кількість призів та правила визначення переможця.
 • Визначтеся з платформою для роботи. Онлайн-майданчики пропонують послуги зі створення, проведення лотереї.
 • Розробити логотип, назва. Працюйте самостійно або у парі з дизайнером, маркетологом. Яскравий логотип привертає увагу, простіше запам'ятовується.
 • Продумайте рекламну кампанію. Розмістіть рекламу у соціальних мережах, на веб-сайтах, використовуйте зовнішню рекламу.
 • Опрацюйте систему оплату переможцям. Опишіть умови, терміни виплати, крім непорозуміння.
 • Встановіть термін публікації результатів лотереї. Робіть нагородження гравців прозорим, чесним.

Відкриваючи лотерею, працюйте у межах законодавчого поля. Бізнес вимагає отримання дозволу, ліцензії, заздалегідь вивчіть юридичні аспекти.

Платформа для роботи

Під час запуску лотереї розгляньте варіанти використання платформ:

 • Спеціалізовані майданчики. Надають інструменти для запуску бізнесу. Є функціонал зі створення квитків, управління учасниками, розіграшем.
 • Сервіс для опитувань, голосування. Актуальний для тих, хто не використовує інструменти у роботі.
 • Соціальна мережа, онлайн-платформа для залучення учасників.

Якщо ви вибрали платформу, переконайтеся, що вона працює. Сервіси пропонують послуги різної вартості, з функціоналом, що відрізняється. Окремі послуги утримують комісію за проведення лотереї, вивчіть умови співпраці.

Юридичні аспекти

Відкриття онлайн-лотереї проводиться в рамках правового поля. Для законності бізнесу потрібна ліцензія. Документ:

 • видається органами державної влади;
 • забезпечує прозорість роботи бізнесу;
 • захищає інтереси учасників лотереї.

Власник лотереї на сайті прописує умови роботи, обов'язки сторін. Організатор відповідає за захист персональних даних учасників. Сервіс збирає інформацію у рамках чинного законодавства. Вона потрібна для перевірки гравців, своєчасної виплати виграшів.

Організатор лотереї відповідає за сплату податків державі. Залежно від типу бізнесу та його розміру, внутрішніх фінансових оборотів суми податків змінюються. Подання податкової декларації – обов'язок організатора.

Компанія, яка дотримується правових аспектів роботи, є надійною для гравців, зобов'язуючись виконувати умови з фінансових виплат. Неправомірна поведінка засновників лотереї тягне за собою юридичні наслідки, втрату лояльної аудиторії та репутації.