Приватні і державні вузи Польщі — це прекрасний вибір для тих абітурієнтів, які мріють отримати освіту європейського якості і статусу, але за порівняно невелику вартість. Центр польської освіти Up-Study допоможе українську студенту вступити до польського університету. Не втрачаючи ні хвилини, записуйтеся на співбесіду. Вища освіта за кордоном - up-study.net/uk/ - це реальність.

Особливо актуально це для жителів СНД та української молоді. До основних переваг отримання освіти у вишах Польщі можна віднести наступні. Для більшості студентів постає цілком актуальне питання про те, скільки коштує навчання в Польщі. Університети Польщі вимагають практично ту ж саму вартість скільки коштує семестр навчання в університетах України, парадоксально, але такі нюанси, як проживання, харчування та проїзд еквівалентні цінами в нашій країні.

Отримання диплома Європейського зразка і теоретична можливість працевлаштування за фахом в Європі. Рейтинг вищих навчальних закладів Польщі досить-таки великий на території Східної Європи і котирується при працевлаштуванні на території Західної Європи.

Само собою очевидно, що в Польщі викладання ведеться польською мовою, але як альтернативу там активно використовують англійську мову. При університетах відкриті курси вивчення польської, вартість всього університетського курсу на польському коштує значно дешевше.

Вступ до внз Польщі включає іспити у вигляді тестування та співбесід.

Студентам нараховується стипендія і різні соціальні дотації. За законом про освіту стипендія у Польщі становить 25% від прожиткового мінімум і становить від 100 до 150 євро.

Віза для студентів в Польщу оформляється на строк освіти і дається додаткові 4 місяці на здобуття роботи і отримання посвідки на проживання і громадянства.

Навчання в Польщі для українців не здасться чимось неординарним завдяки близькості культур і приналежності до слов'янської мовної групи та етносу.

Польські університети умовно можна поділити на економічні, медичні, будівельно-інженерні, інженерно-технічні, соціологічні і філологічні. До речі кажучи, медичні університети Польщі випускають фахівців для всієї Європи і США.

В цей перелік ми не будемо включати ліцеї, училища, театральні ВНЗ, а зосередимо свою увагу на тих вищих навчальних закладах, які максимально затребувані. Почнемо з вищої школи психології та педагогіки. Університет має філії в Кракові та Вроцлаві, головний заклад розташований у Варшаві. В університеті відбувається викладання більше ніж 100 предметів на 20 різних факультетах.

Варшавська академія фінансів та бізнесу успішно готує фінансистів, економістів, торгових фахівців. Університет є найбільш популярним у Польщі, щороку свої документи подає близько 25 тисяч абітурієнтів з метою вступити на один з 17 факультетів.