Сучасні ультразвукові апарати мають високу роздільну здатність та містять безліч різних методик обробки, отриманих з сканованого органу. Однак низька акустична доступність досліджуваної галузі може істотно вплинути на результат ультразвукового дослідження. Для того щоб цього уникнути, необхідно дотримуватися нескладних правил, які дозволяють максимально ефективно підготуватися до проведення узд судинної системи:

  • УЗД черевної порожнини передбачає виключення з раціону  таких продуктів, як свіжі овочі, бобові, фрукти, солодощі, чорний хліб, газовані напої та молочні продукти. Напередодні процедури рекомендується легко пообідати, при цьому повністю відмовившись від вечері, оскільки дослідження потрібно проводити на порожній шлунок;
  • діагностику молочних залоз доцільніше проводити між третім та дев'ятим днем циклу;
  • гінекологічне дослідження ультразвуком проводиться з 3-го по 7-ий, або з 19-го по 21-й день менструального циклу. При необхідності моніторингу овуляції лікар призначає час огляду самостійно. До процедури необхідно готуватися за умови проведення дослідження, під час якого сечова порожнина повинна бути наповнена;
  • інші ж види ультразвукового дослідження, наприклад узд гілки черевного відділу аорти, спеціальної підготовки не потребують.

Як проходить ультразвукове дослідження, яке проводить центр літотрипсії у львові

Як правило, УЗД проводять для визначення стану здоров'я всіх життєво важливих органів, однак нерідко призначається прицільне дослідження якоїсь певної системи. Пацієнт під час всієї процедури розташовується на кушетці в горизонтальному положенні. На шкірні покриви живота наносять безбарвний гель, який абсолютно не відчувається людиною. Після цього проводиться сканування вибраної ділянки за допомогою спеціального датчика. Гель необхідно застосовувати для того, щоб створити близький контакт, оскільки наявність між шкірою та датчиком повітря, сприяє погіршенню зображення.