В даний момент, на ринку, затребуваний такий матеріал для побудови парканів як профнастил Луцьк. При його виробництві, використовується цинк, тому, такий паркан цілком міцний. Колір забору, ви оберете самостійно, з широкого спектру кольорів. Такий паркан відмінно поєднується з іншими будівлями. Він довговічний і надійний. Такий паркан, при бажанні і певних навичках, ви можете побудувати самостійно.

В першу чергу, ви повинні прибрати колишній паркан, якщо він був, і провести розмітку ділянки, для нового будівництва. Після цього, проведіть всі необхідні виміри параметрів забору. Далі, потрібно зробити креслення, і визначити, де на законних підставах можна розмістити паркан.

Наступний етап - це покупка металевих стовпів, лагов і профільних труб, безпосередньо профнастилу і саморізів. При будівництві забору, потрібно електрику для зварювання, тому перевірте стан (наявність) електромережі на ділянці. Точно визначте, яка вам необхідна ширина листа, зазвичай використовується марка С8, її робоча ширина 1,15 метра. При будівництві буде необхідна лінійка - рівень, рулетка, і спеціальний шнур.

В першу чергу, натягніть шнур, і визначте місця для стовпів, після чого пробурити шурф під стовпи ручним буром, його діаметр повинен бути до 25 сантиметрів, а глибина 1,2 метра. У ці поглиблення, розмістіть стовпи, забетонують їх, за допомогою рівня, перевірте, щоб вони були встановлені строго вертикально, далі змонтуйте горизонтальні поперечки з профільної труби. Вони повинні бути встановлені в два або три ряди. Ці поперечні елементи конструкції застосовуються для кріплення профнастилу.

Останній етап, це монтаж безпосередньо листів профнастилу, вони повинні бути прикріплені до поперечок за допомогою свердла і саморізів. На кожен лист потрібно використовувати 8 - 12 саморізів. Цю роботу потрібно виконувати вдвох. Якщо на ділянці є нерівності, то профільований лист потрібно встановити ступенями. Врахуйте, що робота це серйозна, і вимагає певних навичок. Намагайтеся свердлити тільки необхідні отвори, щоб не зіпсувати листи. Якщо не впевнені у своїх здібностях, то простіше і дешевше буде звернутися до професіоналів.