Інтерфейс

Інтерфейс сервісу інтуїтивно зрозумілий і дуже простий, ви без поблем зрозумієте, як знайти і замовити квитки напрямку вінниця яремче автобус. На головній сторінці ми відразу бачимо посередині форму пошуку квитків, де треба тільки заповнити поля і натиснути кнопку «Розклад і ціни».

Вгорі головної сторінки посилання на сторінку «Мої квитки» (про цьому розділі мова піде нижче) і контакти служби підтримки (телефон, е-мейл). Зайшовши в «Мої квитки» ви можете подивитися історію своїх замовлень і управляти бронюванням. Авторизація при вході в розділ відбувається за номером телефону, який ви вказуєте при бронюванні квитка.

Знижки і дешеві квитки

На головній сторінці на сайті http://naavtobuse.com.ua/ над формою пошуку іноді буває червоне поле. Якщо на нього натиснути, то воно приведе на сторінку «Знижки на сайті». Я написав «буває», тому що акції не завжди, і, наприклад, зараз в момент публікації даного посту, червоне поле вже прибрали і акцій немає. Коли писав пост, знижки ще були.

Взагалі про сервіс багато негативних відгуків, але більша частина з них маячня. Народ просто не розуміє, як саме працює сервіс. Точно такі ж відгуки і про інші сервіси продажу онлайн квитків. Хоча очевидно, що всі претензії потрібно пред'являти агентствам по продажу квитків, а не агрегаторів. Або перевізникам, якщо ми говоримо про автобусні квитки. Власне, у цих перевізників, можна було б і безпосередньо купити квиток і точно також мати проблем. Тому треба читати відгуки про самі автобусні компанії, варто ними їхати чи ні, на сайті ж вибір, ким їхати. Тут, звичайно, взагалі питання в низькій якості автобусного сервісу в Україні в цілому. Але час і досвід покаже.

Ціна квитка на автобус нижче, ніж на літак або поїзд. Але мінус поїздок на автобусі довгий час у дорозі в сидячому положенні. На автобусі ви можете доїхати до європейських міст, таких як Прага чи Берлін, але це займе дві доби.