Сьогодні інвестиції в Україну досить популярні, проте щоб вибрати дійсно відповідний, іноді доводиться вирішити величезну масу питань. Кожному хочеться, щоб проект приносив якомога більший прибуток, тому до цього питання потрібно поставитися вкрай серйозно.

Перше питання, яке стоїть перед інвестором – вибір проекту для інвестування. Проблема тут у тому, щоб вкласти гроші і не втратити їх, адже інвестування – справа ризикова. Величина можливого прибутку дорівнює значенню грошової втрати. Чим більше передбачуваний відсоток прибутку, тим вище відсоток ризику. Інвестор зацікавлений в тому, щоб вкласти гроші саме в той проект, який принесе йому фінансову вигоду. Потенційний інвестор часто сам приймає рішення про інвестування, але іноді він може користуватися послугами спеціальних консультантів, аналітиків, інвестиційних брокерів або покладатися на думку друзів.

Вибирати завжди треба не зациклюючись на одному реченні, яке має на увазі відповідь «так» або «ні», але і займатися пошуком альтернативних пропозицій для інвестування. Стереотипна думка полягає в тому, що інвестиції необхідні тільки для проектів високої технології. Насправді, інвестиції навіть в саму дурну ідею в майбутньому можуть принести колосальний дохід.