Як у всій різноманітності вхідних дверей вибрати одну-єдину, яка ідеально впишеться в ваш будинок або квартиру? Для того, щоб зрозуміти, як правильно вибрати металеві вхідні двері, і не пошкодувати, потрібно відповісти на кілька запитань: Де буде встановлена ​​двері (в квартирі, в котеджі або на дачі)? Які додаткові функції вам необхідні (утеплення, захист від шуму і протягів, і ін.)? Скільки ви готові заплатити за вхідні двері? Який дизайн двері підійде до вашого інтер'єру? Якщо ви хочете замовити дійсно якісні двері за прийнятною ціною – це можна зробити на сайті http://lispromgrup.com/vkhidni-dveri/.

Двері для квартири повинна мати високий захист від шуму і неприємних запахів, які можуть проникати з під'їзду. Надійна замкова система і посилене полотно повинні бути не по зубам домушникам. Оптимально, якщо замкова система буде складатися з 2 замків різного типу, як мінімум один з яких – 4 (вищого) класу взломостойкості.

Двері для оселі повинні бути захищені від промерзання. Для цього в конструкції використовують 3 і більше шару ізоляційних матеріалів. Ще один ефективний спосіб захисту від морозу – двері з тер (фактично, це двоє дверей в одній). Самі двері від негативного впливу вологи, перепадів температур і ультрафіолету захищають спеціальні покриття.