Яким чином необхідно вибирати вантажоперевізника і якими критеріями керуватися, щоб Ваш вантаж був доставлений адресату в цілісності й схоронності. Якщо ви не знаєте яку компанію вибрати тут вам нададуть усі необхідні послуги.    

Перше, що повинно бути обов'язково у компанії — це наявність не тільки телефонних номерів, але і адреса офісу, де буде проводитися підписання контракту на доставку Вашого вантажу. Також має бути вказівка назви компанії з її організаційно-правовою формою.

Не зайвим буде і наявність сайту у компанії, адже в даний час інтернет ресурс — це хоч і не велика, але гарантія того, що фірма дійсно існує якийсь час на ринку. А також сайт розповість вам про основний перелік функцій, які виконує організація-перевізник. 

Наступне, на що варто звернути увагу — це наявність технічних можливостей для вантажоперевезення. Так, це можуть бути: власний парк вантажних автомобілів, навантажувальна техніка (трактори, крани і т. д.), причепи, трали, захисні матеріали, інструменти для кріплення вантажу та інші пристосування. Ящо організація ще не встигла обзавестися якимось видом вантажного транспорту для надання послуг — не біда, головне — щоб у даної фірми був надійний і перевірений партнер-підрядник, здатний здати в оренду необхідну техніку. У разі виникнення такої ситуації не зайвим буде «пробити» інформацію про партнера, щоб упевнитися в його порядності.