Сучасній молоді з кожним роком все важче будувати кар'єру. Дійсно, знайти перспективне місце, яке в майбутньому принесе високий пост практично нереально. Тому молоді люди роблять ставку на матеріальну складову і шукають просто добре оплачувану роботу. Але і з цим виникають труднощі. У регіонах рівень зарплат зазвичай коливається в діапазоні 2-4 тисячі гривень. Цього явно недостатньо для потреб молоді – щоб забезпечити себе повноцінно, треба заробляти рази в 2 більше. Недивно, що більшість хлопців і дівчат сьогодні знаходять альтернативний вихід. Їм стає робота в Польщі.

Чому саме ця держава? По-перше, вона наша близька сусідка. Дорога сюди не займе багато часу. До того ж, при бажанні ви можете швидко повернутися назад в Україну або просто з'їздити на батьківщину під час тривалих вихідних.

По-друге, відіграє роль лояльне ставлення поляків до робочих мігрантів. Особливо добре тут ставляться до українців. Історія і культура ріднить наші народи, а тому з адаптацією в польському суспільстві проблем також не буде. Це, до речі, третій фактор, який говорить на користь Польщі.

До речі, вам навіть не доведеться терміново вчити мову – тут вас відмінно зрозуміють, якщо ви будете говорити по-українськи або по-російськи. Тому проблем зі спілкуванням на роботі і вільний час у вас не виникне.

Як йдуть справи в цьому європейській державі з зарплатою? Якщо порівнювати рівень виплат з державами ЄС, то він буде невисокий. Але в порівнянні з Україною зарплати в Польщі досить солідні. При цьому робочий графік досить лояльний - від 8 до 12 годин на день. Тому якщо ви хочете дійсно почати заробляти гроші - вибирайтеся на роботу за кордон.