Строгість мінімалістичного дизайну кухонних меблів сповна компенсується їх продуманістю, зручністю і функціональністю. Тут буде доречна вбудована техніка і меблі з закритими (глухими) фасадами. Вся дрібна техніка повинна бути захована «в надрах» кухонного гарнітура. Витяжка над плитою часто виконує не тільки практичну функцію, але і виступає в ролі декоративного елемента.

Дізнатися вартість замовлення кухні ви можете на нашому сайті в розділі кухні мдф фарбовані ціна.

На такій кухні не може бути скляних фасадів на шафках для посуду. Всі фасади неодмінно повинні бути однотонними, глянцевими або матовими, без фрезеровок і декору. Ручки неодмінно використовуються суворі і зручні, також без різьби і прикрас.

В розілі скляні кухні львів ціна ви можете ознайомитися з асортиментом скляних кухонь.

Якщо хочеться створити більш привітний інтер'єр, можна поєднати використання дерев'яних і пластикових поверхонь, як в оформленні меблів, так і в предметах кухонного начиння.

Кухні на замовлення івано-франківськ в широкому ассортименті ви знайдете в нашому салоні меблів.

Якщо площа кухні дуже мала, і було вирішено поєднати її з їдальнею, обідній стіл можна замінити зручною та сучасною барною стійкою. Такий «острівець» буде добре розмежовувати загальний простір. Якщо ж достатньо простору і є можливість поставити обідню групу меблів, то стіл в такому разі може бути скляним, виконаним з шпонованого матеріалу, натурального дерева, а ніжки при цьому можуть бути дерев'яними або металевими.

Що стосується стільців, то по своєму оформленню і використовуваних матеріалів вони можуть дещо нагадувати офісні, допустимими кольорами є чорний, білий, сірий коричневий, кавовий і бордовий. При цьому він обов'язково повинен поєднуватися з корпусними меблями.