s42764723

Якщо Ви добре знаєте людину, якій збираєтеся дарувати букет, виберіть щось, що підкреслює його характер. Психологи виділяють наступні особливості.

Легким натурам сподобаються повітряні польові або оберемок весняних квітів. Людям спонтанним і екстравагантним не варто дарувати яскраві букети. Їм більше підійдуть квіти в корзині в пастельних тонах, але слід зробити акцент на оформленні: банти, стрічки, намистинки – все доведеться за смаком. А ось творчих особистостей порадують екзотичні квіти незвичайної форми. Люди, орієнтовані на сімейні цінності і досить консервативного складу, оцінять пишний збірний букет різних кольорів.

Купити троянди у львові ви можете у нас.

Психологічне сприйняття букета тримається на «двох китах» – впливу кольору і сформованому сотні років тому, значенні самих рослин.

У царстві кольору

Колірні переваги – дуже індивідуальна річ. Психологи багато можуть розповісти про людину, дізнавшись його улюблений колір. У нас же завдання інша – порадувати адресата кольором букета, викликати позитивні емоції і радість.

Якщо ви бажаєте подарувати близької людині квіти, то вам допоможе замовлення квітів з доставкою львів.

Кажуть, що люди, які віддають перевагу чисті яскраві відтінки – відкриті, прямі натури з сильною психікою. Серед них багато молоді і дітей, які сприймають світ живих і соковитих фарбах досить категорично. Так чи інакше, важливо не травмувати психіку людини невдалим поєднанням.

Перевірено, найсприятливіший дію надає букет зі світлим тоном основної маси квітів і більш насиченими, іноді темними, окремими акцентами. Не знаючи смаків одержувача, не варто ризикувати, використовуючи однакову кількість протилежних за гамою відтінків. Приємніше бачити композицію, у якому світлі і теплі штрихи розміщені вище або темних холодних. Зелене листя і гілки завжди вигідно доповнюють букет і часто використовуються для пом'якшення контрастів.