Якщо хочеться задіяти для розкрутки проекту якомога більше безкоштовних ефективних методів, можна спробувати просування сайту через дошки оголошень при належній організації процесу цей метод може дати цільовий трафік. Його рекомендується використовувати в комплексі з іншими методиками розкрутки, не забуваючи про попередню грамотної внутрішньої оптимізації.

Розміщувати оголошення зазвичай можно безкоштовно.

Дошки оголошень поширені в Інтернеті проекти, що дозволяють безкоштовно або за мінімальну плату публікувати рекламні повідомлення приватного характеру. Найбільші майданчики характеризуються великим охопленням аудиторії і багатотисячним трафіком. Використовувати ці проекти для розкрутки сайту можна і потрібно, але при дотриманні кількох умов.

Переваги просування через дошки оголошень

Правильне просування сайту через дошки оголошень буде успішним в першу чергу завдяки перевагам таких майданчиків. До них відносять:

- велика кількість дощок оголошень з регіональним або міжнародним охопленням дасть багато проіндексованих посилань і переходів;

- безкоштовне розміщення рекламної інформації на більшості проектів;

- збереження публікації на тривалий час (у кожного проекту свої правила з цього приводу);

- висока ймовірність індексації кожного оголошення отже, пошуковий робот враховує і посилання на сайт;

- посилання з авторитетних дощок оголошень передають хороший вагу.

Щоб отримати результат, в першу чергу потрібно використовувати якісні майданчики. Перевагу потрібно віддавати проектам з ручним адмініструванням, де кожне оголошення перевіряють індивідуально. Інші вимоги:

- потрібно створювати грамотні з точки зору SEO оголошення: без спаму, з якісним околоссылочным текстом, відповідним по тематиці. Текст кожної публікації бажано оновлювати приблизно раз на 30 днів;

- щоб оголошення було допущене до публікації, потрібно забезпечити рекламний посил.