1 Обертайте ротор термокомпресора, запам'ятовуючи зусилля, з яким відбувається реставрація турбін. Згодом слід неодноразово повторювати цю операцію, порівнюючи зусилля. Масляну магістраль слід промити струменем бензину або розчинника. Після цього її слід продути струменем стисненого повітря. За допомогою шприца, або іншого відповідного пристосування в турбіну заливається масло. Заливку слід вливати, поки масло не почне витікати з зливного отвору.

Не слід повністю затягувати масляну магістраль до того, поки не переконаєтеся в наявності в ній масла після запуску двигуна. Виконуючи ремонт турбіни, слід упевнитися в тому, що масло вільно зливається з корпусу підшипників в картер двигуна. Для цього достатньо продути масляну магістраль. Проведіть монтаж всіх патрубків від повітряного фільтра до компресора. Це необхідно для контролю обертання ротора.

Проверніть двигун стартером, не запускаючи його до того, поки в масляній магістралі не з'явиться масло. Здійсніть запуск двигуна на 10-15 секунд. При цьому на з'єднанні масляної магістралі з корпусом турбокомпресора має з'явитися масло. Після того, як двигун буде зупинений, слід перевірити зусилля обертання ротора. Якщо масло на з'єднанні не з'явилося, слід повторити процедуру. Після того, як на з'єднанні з'явиться масло, його можна затягнути та запустити двигун приблизно на 1 хвилину.

Зупиніть двигун та ще раз перевірте зусилля обертання ротора турбокомпресора. У разі, якщо зусилля обертання ротора не змінилося, можна зробити монтаж всмоктувального патрубка, перевірити щільність всіх з'єднань, після чого можна запустити та прогріти двигун на холостому ходу. Тільки після того, як виконаний ремонт турбіни ціни, можна перевірити, як працює турбокомпресор на різних режимах.

Якщо при роботі турбіни чути сторонні звуки, слід негайно заглушити двигун та звернутися до фахівців з ремонту турбокомпресорів. Самостійно розбирати агрегат не слід.