FHUT1zf7_l Освіта для іноземних студентів може бути безкоштовною на конкурсній основі за умови наявності хороших оцінок в атестаті, успішної здачі іспитів і навчання польською мовою.

Також можна отримати безкоштовну освіту і в приватних вузах. Часто в рамках відбіркового конкурсу учасників просять написати есе польською або англійською мовами на задану тему. Конкурс при цьому високий, кількість безкоштовних місць обмежена. Однак приз у вигляді безкоштовної освіти виправдовує витрачені зусилля. Для решти іноземних студентів навчання платне.

Якщо вас цікавить працевлаштування в Польщі, то ознайомтеся з нашою пропозицією.

Стипендії та гранти в Польщі

Велика кількість Вузів отримують фінансування від Європейського союзу, що значно знижує вартість навчання для заявників з країн Євросоюзу. Практично кожен ВУЗ Польщі засновує власні стипендії, розмір яких залежить від конкретного вузу. Мета таких стипендій - заохочувати студентів до досягнення кращих результатів. Як правило, це академічні, соціальні та індивідуальні стипендії, які присуджуються спортивним та громадським активістам за особливі заслуги та досягнення. Однак, першокурсникам стипендії не виділяються, так як право на стипендію мають ті, хто навчався на денному відділенні вузу мінімум 1 рік.

Якщо ви бажаєте пройти стажування в Польщі, то скористайтеся пропозицією Європейської академії освіти.

Академічна стипендія є найбільш значимою з усіх перерахованих вище. Вона присуджується кожен семестр всім кращим студентам за результатами конкурсів середніх балів, отриманих у попередньому семестрі. Для того, щоб брати участь в конкурсі стипендій, середній бал успішності повинен бути не нижче 4,4. Розмір академічних стипендій становить від 30 до 100% вартості навчання за семестр. Відповідно, найкращим студентам просто повертаються гроші, які вони раніше заплатили за навчання.

Європейська Академія Освіти має безліч цікавих пропозицій для бажаючих навчатися з акордоном.