Заміна вікна – це завжди складний процес. Важливо, щоб нова конструкція добре пропускала світло, утримувала тепло і ізолювала звук. До того ж потрібно встановити екологічно безпечне, довговічне, надійне і просте у догляді вікно. З цієї причини краще звернути увагу на продукцію перевірених компаній. Вони, як правило, використовують якісні матеріали, передові технології, тестують вироби і видають на них гарантію. Так, придбати надійні  пластикові вікна біла церква ви зможете в Viknaroff. Виробник працює в сфері близько дванадцяти років. За цей період компанія встигла забезпечити новими і якісними віконними системами величезну кількість сімей. Продукцію цього виробника можна бачити в отворах багатьох будинків.

Нюанси вибору вікон

Насамперед варто звернути увагу на профіль. Краще, якщо він буде німецької якості. Відповідально поставтеся до вибору камерності профілю. Чим вона вища, тим кращі  показники тепло- і звукоізоляції. Максимальна кількість – шість камер. Однак, якщо ви живете в теплому регіоні і під будинком немає занадто гучних об'єктів, переплачувати за такі вікна особливого сенсу немає. У нашій країні найбільш популярними є профілі з трьома і п'ятьма камерами. Враховуйте, що камерність впливає на ширину профілю. Товщина його зовнішніх стінок не повинна бути менше двох з половиною міліметрів.

Важливий нюанс – армування профілю. Потрібно, щоб виробник використовував оцинкований метал товщиною в півтора міліметра. Проблема в тому, що перевірити профіль ви не зможете. З цієї причини безпечніше купувати вікна в перевірених фірмах, які передбачають тривалу гарантію. Viknaroff, наприклад, видають її на термін від 7 до 15 років, за умови, що установка буде проведена майстрами компанії.

Визначившись з профілем, приступаємо до вибору склопакета. Вони теж відрізняються по камерності. Найбільш популярні подвійні і потрійні варіанти. Багато хто встановлює енергозберігаючі склопакети. Вони, як правило, мають більш високі показники теплоізоляції і краще пропускають сонячне світло. Це дозволяє власнику економити електроенергію.

На ринку ви також зможете знайти вікна з сонцезахисними і шумопоглинаючими склопакетами. Особливо добре вони підходять для спальних кімнат.

Неважливо, на якому типі склопакета ви зупинилися, товщина скла не повинна бути меншою за 4 мм.

Деякі компанії пропонують заповнити аргоном міжстекольний простір. Інертний газ забезпечує краще збереження тепла.