Що стосується цього популярного і корисного, полікультурного і унікального блюда, то про нього написана не одна сотня спеціальних досліджень і не одна тисяча статей. Його обговорювали на багатьох телевізійних програмах і не в одному десятку спеціальних ток-шоу, про нього говорили в різних документальних і науково-популярних фільмах. Ось назва цього унікального за своїми корисними і смаковими якостями блюда - Піца! Переказ цікавих фактів про піцу і цікавих історій про винахід цієї страви сьогодні нашою метою не є, також не будемо розмовляти про корисні її властивості, а перейдемо відразу ж до суті питання. Краще нас це зроблять професіонали за посиланням пицца в броварах.

Продовжимо сьогодні розмову про гарячу десятку найбільш затребуваних і корисних рецептів, які так популярні і серед звичайних домогосподарок, і професіоналів. Ми розглянули в наших попередніх публікаціях особливості рецептури і приготування двох страв: Піци по-селянськи і Піци з цибулею і сиром. На ваш розгляд сьогодні пропонується третій Рецепт: Піца з плавлених сирків.

Використовуємо замішане на опарі дріжджове тісто. Ще раз вимішуємо ретельно, після того як тісто підійшло. Тісто розгортаємо після цього тонким шаром, попередньо змастивши його олією, викладаємо на деко. По краях загинаємо краю піци. Шматок нежирної телятини або відварене куряче філе подрібнюємо в м'ясорубці. Можна використовувати для начинки навіть шматочки в маслі консервованої риби або відварене рибне філе. Нарізаємо кубиками або тонкими скибочками триста грам плавленого сиру, натираємо частину на крупній тертці. Викладаємо тонким шаром на тісто кубики плавленого сиру, кладемо зверху начинку з риби або м'яса. Сметану заливаємо зверху і перемішуємо з подрібненим часником. Залишками тертого сиру посипаємо суміш. До появи золотистої рівномірної скоринки на середньому вогні запікаємо в духовці.

Складові. Тісто: мукі200 г, дріжджів 10 г, масла рослинного 30 г, 100 г води, 10-15 г цукру, сіль. Начинка: сир (тверді сорти) 200 г, сирок плавлений 3 уп., 200 г сметани, 100 г м'яса (або риби), за бажанням часник, сіль.