Китай вважають одним із головних торгових партнерів для багатьох країн світу. Країна виробляє та імпортує різноманітні товари хорошої якості за низьку ціну, що дозволяє їм займати важливе місце на ринку більшості розвинених країн. Бізнес багатьох підприємців сьогодні зосереджений на продажі товарів із Китаю. Головне питання, яке виникає у більшості починаючих бізнесменів – як доставити вантаж із Китаю в Україну? Який спосіб буде найбільш ефективним та економічно вигідним?

Як доставити вантаж з Китаю?

Доставка вантажів з Китаю в Україну здійснюється літаком та морськими контейнерними перевезеннями. Кожен із цих способів має свої особливості та буде вигідним для того чи іншого типу вантажів.

  • Авіаперевезення – ефективний спосіб транспортування невеликих партій вантажу. Доставка літаком вважається найшвидшим та найбезпечнішим способом перевезення товару з Китаю в Україну, але не вигідним з точки зору ціни. Вартість доставки вантажів літаком набагато вища, ніж ціна на перевезення морським транспортом, тому цей спосіб транспортування використовують для доставки цінних та термінових вантажів. У першому випадку цей спосіб перевезення буде вигідним з точки зору швидкості, у другому – зі сторони безпеки.
  • Морські контейнерні перевезення – найбільш вигідний спосіб доставки великих партій вантажу з Китаю в Україну. Більшість товарів у цьому напрямку транспортується по морю, адже цей спосіб доставки вигідний з точки зору низької ціни, порівняно з іншими видами перевезення, та можливості доставки великих партій вантажів. Сучасні контейнери, у яких транспортують товар по морю, дозволяють перевозити різноманітні види вантажів: рідкі, негабаритні, швидкопсувні та інші. Недоліком цього виду доставки вважаються строки. Якщо перевезення вантажів літаком займе близько 2 дні, транспортування морем – до 4 тижнів. Тому, морські контейнерні перевезення не будуть ефективним способом для перевезення термінових вантажів, але в інших випадках – це оптимальний спосіб доставки товару з Китаю в Україну.

Який би спосіб доставки ви б не обрали для перевезення свого товару, – вам не обійтись без допомоги професійних логістів. Спеціалісти компанії Good Logistics зроблять доставку вашого вантажу з Китаю в Україну максимально швидкою та безпечною, підібравши оптимальний спосіб транспортування та розробивши зручний маршрут для перевезення.