При монтажі електромереж своїми силами, необхідно враховувати масу моментів, без яких просто неможливо буде зробити роботу якісно і на совість. Це допоможе уникнути проблем в майбутньому. Спочатку необхідно розробити чіткий план прокладки електромережі, в який повинні бути включені всі особливості того приміщення, де ви плануєте зробити проводку. Тобто, якщо мова йде про житлове приміщення класичного типу, з помірною вологістю і певним навантаженням, тоді відповідно матеріал і технологія укладання повинні будуть відповідати цьому приміщенню. Лічильники, кабелі, автомати безпеки – все це повинно відповідати тим вимогам, які ви пред'являєте майбутньої електромережі.

Не забувайте про дизайн. Проводка може зіпсувати інтер'єр. Ви не бажаєте цього? Тоді вам буде потрібна ретро проводка яка стилізована під винтажні стилі. Вона буде гармонійно вписуватися в антураж і не стане муляти очі присутнім.

При монтажі проводи прокладають тільки горизонтально і вертикально, в чітко зафіксованому для них місці. Їх також необхідно надійно захистити, як від механічних впливів, так і від можливого загоряння. Останнім часом для цієї мети, активно використовують металлорукова, які з одного боку дозволяють якісно провести монтаж електромережі, а також значно полегшують працю монтажників.

Врахуйте, якщо ви використовуєте ретро проводку, то лотки для кабелів вам будуть непотрібні. Краще з'ясуйте, де купити ретро розетку – за допомогою таких елементів антураж кімнати не буде порушений.

Навантаженню взагалі слід приділити велику увагу, воно обов'язково повинно бути враховане в плані. Сама проводка повинна бути розрахована на необхідне навантаження з запасом. Крім цього, запобіжні автомати, повинні бути розраховані на навантаження меншу, ніж показник проводів, щоб в разі перевищення норми, вони відключили мережу і не допустили загоряння проводів.

Дуже важливо поєднувати заземлюючі проводи звареним з'єднанням, яке дозволить істотно підвищити їх надійність. До самих приладів, заземлення проводів повинні кріпитися болтовими з'єднаннями.

І наостанок, хотілося б порекомендувати вам дорогі друзі, з урахуванням того, що електромережу ви плануєте монтувати своїми руками, скористатися наочними інструкціями і більш докладними описами того, як проводиться такий монтаж. Початковий рівень знань в області електромонтажу у всіх різний, кому-то досить простий і загальної інструкції, скориставшись якою він зробить хороший монтаж електромережі, а кому-то потрібно максимально детальний опис всього процесу, крок за кроком. 

Не забудьте також замовити люстри ретро стиль, щоб завершити проект. Такі конструкції доповнять антураж і створять необхідну атмосферу.

В інтернеті є максимально детальні статті з ілюстраціями, скористайтеся ними, якщо інформації в даній статті для вас виявилося недостатньо.