Віскі рідко хто п'є в нерозбавленому вигляді, цінителі цього напою воліють його вживати в компанії з іншими інгредієнтами. Пропонуємо вашій увазі кілька кращих коктейлів з віскі від jack daniel's. При виборі рецептів, в першу чергу, зверталася увага на популярність і простоту в приготуванні, щоб кожен читач зміг повторити цей коктейль в домашніх умовах. Перше правило загальне для всіх рецептів коктейлів: купуємо віскі jack daniels цена в перевіреному спеціалізованому магазині елітного алкоголю.

Рецепт 1. Ірландська кава.

Це коктейль - еталон поєднання відмінного смаку і доступності інгредієнтів. Саме тому рецепт його приготування ми наводимо першим. Вперше був приготований в барі ірландського аеропорту Шеннон і оцінений транзитними пасажирами, що летять в Штати. На початку 1950-х журналістом з Сан-Франциско після повернення додому рецепт був переданий в місцеві заклади. Незабаром рецепт напою розлетівся по всьому світу. Склад: 50 мілілітрів віскі від elit-alco.com.ua; 100 мілілітрів негазованої води; 10 мілілітрів цукрового сиропу; 30 грам меленої натуральної кави; 50 мілілітрів вершків (чим більше% жирності, тим краще).

Процес приготування: варимо каву на воді. Перемішуємо в склянці віскі, сироп і гарячу каву. Потім викладаємо ложкою поверх отриманої суміші ретельно збиті вершки.

Рецепт 2. Сухий Манхеттен.

Цей коктейль - класика коктейлів на базі віскі. Подейкують, що рецептура його приготування була придумана матір'ю Уїнстона Черчилля. Однак професійно коктейль почали робити не на Британських островах, а в Манхеттенський барах, які і дали назву напою. Характер напою - легкий, відрізняє приємний фруктовий присмак. Склад: 20 мілілітрів віскі; 20 мілілітрів апельсинового соку; 20 мілілітрів абрикосового соку; одна вишенька для коктейлю. Процес приготування: змішуємо в шейкері інгредієнти, переливаємо в келих для коктейлів, прикрашаємо зверху вишенькою.