• Головна
  • Провокація на залізничних коліях Білої Церкви
21:50, 24 березня 2016 р.

Провокація на залізничних коліях Білої Церкви

            Незвичайні ситуації можуть статится у будь-який момент. Важливо бути уважним в такі моменти: часто від професійності та швидкої реакції залежать здоров’я або навіть життя багатьох людей! І головне: можливо ті, хто «бавиться» серйозними речами не розуміє наслідків?..

            Під час денного чергування, о 14 год. 53 хв. 13 березня 2016 року, машиніст поїзда повідомив чергового по станції Біла Церква про те, що на коліях на 33 км на рейках лежать дерев’яні шпали. Машиніст поїзда, який відправився зі станції Біла Церква, був негайно повідомлений черговим по станції Біла Церква про випадок накладання сторонніх предметів на колії. Машиніст встиг зупинити потяг в небезпечному районі та прибрав з рейок шпали, які були накладені на парну та непарну залізничні колії, про що й доповів черговому по станції Біла Церква.

          Машиніст наступного потяга, який відправився буквально через 10 хвилин, був також попереджений черговим по станції про вірогідність накладання шпал на перегоні… І тоді виявилось, що шпали знову були накладені на тому ж місці по непарній колії… повторно! Потяг також зупинили, і машиніст прибрав шпали із колії, про що також доповів черговому по станції.

           За повідомленням сектору комунікації, слідчим відділом Білоцерківської поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 277 Кримінального кодексу України «Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів». Проводяться слідчо-оперативні заходи по встановленню осіб, причетних до скоєння даного правопорушення.

            Правоохоронці попереджають, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність!

            Як інформують правоохоронці, стаття 277 Кримінального кодексу України «Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів» передбачає:

 1. Умисне руйнування або пошкодження шляхів сполучення, споруд на них, рухомого складу або суден, засобів зв’язку чи сигналізації, а також інші дії, спрямовані на приведення зазначених предметів у непридатний для експлуатації стан, якщо це спричинило чи могло спричинити аварію поїзда, судна або порушило нормальну роботу транспорту, або створило небезпеку для життя людей чи настання інших тяжких наслідків, -  караються штрафом від п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк, або позбавлення волі на строк до трьох років.

2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості чи тяжкі тілесні ушкодження, або завдали великої матеріальної шкоди, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили загибель людей, - караються позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#залізничніколії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...