![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Віват, білоцерківський театр! (фото)
…Тихо! Музи завмерли, наче прислухаються до того, що відбувається… І ось спочатку вкрадається, а потім яскраво звучить музика, згодом на сцену білоцерківського театру випливають у довгих сукнях персонажі – маски, дами, кавалери, панянки, королі – отже, справжній маскарад! Так розпочалася урочиста церемонія в Київському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського – Міжнародний день театру.
А на сцену під час свята вийшли працівники театру, актори, режисери, гардеробниці, бухгалтери, адміністратори, звукорежисери, гримери, майстри та майстрині крою та пошиття, декорацій – тобто всі ті професіонали, без яких не відбулася б жодна вистава, жоден танець, не прозвучала б жодна пісня зі сцени… Глядачі в залі дивувалися, як багато людей працює в театрі, адже, дійсно, щоб на сцену під час вистави вийшло навіть три-чотири персонажі, необхідна праця багатьох людей. І прекрасна концертна програма, присвячена Дню театру, була тому – яскравим підтвердженням!
Грамотами та щирими побажаннями привітали театральних працівників на сцені театру гості та друзі театру в Білій Церкві - начальник управління культури, національностей та релігії київської облдержадміністрації КОДА Ігор Подолянець, куратор театру в обладміністрації – Віталій Томнюк, білоцерківський міський голова Геннадій Дикий, голова Білоцерківської РДА Вадим Маршалок, голова адміністративної служби Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський.
Генеральний директор і художній керівник театру В’ячеслав Усков подякував всім, хто працює в театрі щодня, вкладає душу, серце, і своє життя у театральну справу, яка стає мистецтвом. Особливим подарунком для присутніх ветеранів театру стало відзначення кожного запрошеного персонально!
Вітаємо, шановні актори та шанувальники Мельпомени, з міжнародним святом Театру!
![Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 1 Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 1
![Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 2 Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 2
![Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 5 Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 5
![Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 6 Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 6
![Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 7 Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 7
![Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 8 Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 8](/dist-assets/images/cap.jpg)
Віват, білоцерківський театр! (фото) - фото 8