18:18, 30 березня 2016 р.

Пожежа на Маяковського

            В Узині березневий ранок середи розпочався неприємним «сюрпризом» по вулиці Маяковського. На щастя, мешканці-сусіди помітили перші ознаки пожежі, яка тільки-но розпочиналася. Пожежа так і не розійшлася. Рятувальниками було вчасно ліквідовано задимлення житлового приміщення.

             За повідомленням служби рятувальників, 30 березня о 6:35 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про те, що із житлового будинку в місті Узин по вулиці Маяковського видно дим.

              На подію виїхав черговий караул 5-ї державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на місце  події розвідкою встановлено: відкритого вогню немає, але відбулося сильне задимлення кімнати.

               За попередніми даними фахівців, задимлення виникло через забитий димохід, велику кількість сажі та тріщин в стіни з піччю, яка була суміжна з сусідньою квартирою, що опалювалася дровами.

                Мешканцям, певно, варто потурбуватися про небезпеку свою власну, та мешканців, що живуть поблизу. Шановні, будьте уважними і майте власну відповідальність, не залишаючи ваші приміщення в занедбаному стані, що може призвести до сумних наслідків!

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #дим
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
17 січня з 9.00 до 17.00 буде припинено подачу газу
Пуск газу буде проводитися поетапно, згідно з правилами безпеки систем газопостачання після завершення робіт.
16 січня ТОВ «Білоцерківвода» проводяться аварійно-ремонтні роботи на вул. Героїв Крут.
Україна та Британія підписали угоду про 100-річне партнерство
Грантові програми «Власна справа» та «Грант для ветеранів і другого з подружжя» – можливість, що змінює життя!
Грантова програма «Власна справа»
Оголошення
live comments feed...