• Головна
  • Опалення подорожчає у два рази
11:45, 6 травня 2016 р.

Опалення подорожчає у два рази

З 1 липня вступають в силу нові тарифи на опалення. Ціни на теплову енергію зростуть на 75-90%. Про це повідомила Національна комісія держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.  

Рівень нових цін залежатиме від конкретного підприємства теплопостачання. Чиновники пояснюють своє рішення підвищенням цін на газ, а також потребою підвищення заробітних плат.

Втім, голова НКРЕКУ Дмитро Вовк припускає, що в майбутньому ціни на опалення можуть і знижуватись.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення #тарифи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
Силовая алюминиевая крышка кузова для пикапа любой модели от производителя. Надёжная, герметичная, прочная, практичная. Производится по индивидуальной технологии, из качественных материалов разных модификаций учитывая потребности в использовании. Гарантия
15:59, 30 квітня
108
live comments feed...