Фотофакт: пам'ятка архітектури чи дошка оголошень?

"Пам'ятка архітектури та містобудування. Охороняється державою" - такі таблички прикрашають деякі будівлі у Білій Церкві. Це - архітектурні скарби міста, спадщина минулих часів.

Однак, доля цих будинків складається по-різному. Наприклад, будинок ХІХ століття на Торговій площі сьогодні більше нагадує дошку оголошень, ніж архітектурну родзинку міста. Його стіни "прикрашає" з десяток рекламних вивісок та банерів, хаотично навішаних на видноті.

Його зовнішній вигляд також "підправлений" підприємливими громадянами, які облаштовували там свої магазини. Йдеться не лише про вивіски, але і про більш суттєві новації - сходи, входи і т.д. Хочеться вірити, що всі ці роботи проводилися у суворій відповідності до норм поводження з архітектурними пам'ятками.

Фотофакт: пам'ятка архітектури чи дошка оголошень?, фото-1 Фотофакт: пам'ятка архітектури чи дошка оголошень?, фото-2 Фотофакт: пам'ятка архітектури чи дошка оголошень?, фото-3 Фотофакт: пам'ятка архітектури чи дошка оголошень?, фото-4 Фотофакт: пам'ятка архітектури чи дошка оголошень?, фото-5 Фотофакт: пам'ятка архітектури чи дошка оголошень?, фото-6
фотофакт архітектура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі