
11:45, 2 червня 2016 р.
Держава відправить на оздоровлення 2 млн дітей
Більше 2 млн дітей відпочинуть цього року у дитячих таборах. Про це заявив на засіданні Кабміну міністр соціальної політики Андрій Рева.
За словами міністра, особливої уваги держава надає відпочинку дітей-пільговиків, яких в Україні 1,1 млн.
Сьогодні готуються прийняти дітлахів близько 11 тисяч літніх таборів по всій Україні. Фінансування оздоровчих програм буде здійснюватись з державного та місцевих бюджетів. Держава виділить близько 95 млн грн.
Загалом, кількість дітей шкільного віку складає в Україні близько 4 млн осіб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:41
22 червня
13:09
20 червня
Оголошення
15:10, 22 червня
10:24, 16 червня
00:02, 14 червня
2
12:19, 19 червня
