• Головна
  • Дітям з проблемних сімей допомагає "Злагода"
16:30, 15 червня 2016 р.

Дітям з проблемних сімей допомагає "Злагода"

Вже багато років українська родина потерпає від різних негараздів. Економічна криза, безробіття, війна - все це сприяє поширенню таких соціальних проблем, як алкоголізм, наркоманія, злочинність і т.д. В кінцевому підсумку, все це б'є по родині, а найбільше - по дітях.

У Білій Церкві існує дитячий центр соціально-психологічної реабілітації "Злагода", в якому надають допомогу дітям від 3 до 18 років, які потрапили у скрутне становище. В "Злагоді" їм надають соціальну, медичну, психологічну, правову та іншу допомогу. Одночасно в цьому центрі можуть перебувати до 50 дітей. 

Заклад має два відділення: для стаціонарного та денного перебування. Також в центрі діють групи психологічної допомоги та попередження соціального сирітства. Завдяки цьому сім'ям надається допомога без вилучення дітей з родини.

Сьогодні в центрі працюють творчі гуртки для дітей, з ними проводяться майстер-класи та групові заняття. Також "Злагоді" активно допомагає Центральна дитяча бібліотека, де діти дивляться кіно, читають книжки та займаються творчістю. Також діти ходять на екскурсії, в театр, каток та інші культурно-розважальні заклади.

Нагадаємо, центр розшташований за адресою м. Біла Церква, вул. Пушкінська, 29. До центру можна зателефонувати за номерами (067) 698-37-58 та (050) 441-34-56. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #діти #Злагода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...